| alexa_4912 a întrebat:

URGENT!
Cum pot sa maresc imaginea? Adica...

Am dat pe rotita aia mica de la mouse de multe ori si s-a micsorat imaginea. Asta de aici e normala, dar am intrat pe un site si nu stiu cum sa o fac la loc.

Răspuns Câştigător
| krysy a răspuns:

Tine apasat pe ctrl din stanga si da din rotita in sus si se mareste pagina. Sper ca te-am ajutat!

| clausjoc a răspuns (pentru krysy):

Multumesc!

| George_Radu_1963 a răspuns (pentru krysy):

Vielen Dank! Multumesc mult!

19 răspunsuri:
| M4RK a răspuns:

Cum?

| M4RK a răspuns:

Poate sa defectat rotita aia de la mouse

| M4RK a răspuns:

Da nu inteleg intrebarea

| AndreeA_4571 a răspuns:

Pai incearca sa dai invers din rotita! asa cred eu... oricum mult succes...si de ce site e vorba? intreb si eu asa din curiozitate. big grin

| Myssteriusthanlife a răspuns:

Trebuie sa ti apasat pe ctrl cel de langa fn si sa dai inainte din rotitza de la maus ca sa maresti

Alte răspunsuri
| Anonimus_1246 a răspuns:

Incearca sa tii apasat Ctrl si sa dai rotita in sens invers...garantez 100% ca marge... daca am dreptate imi astept fundita laughing... glumesc... faci ce vrei imi pare bine ca ti-am fost de ajutor :*

| Fifi a răspuns:

Eu cred ca stiu ce vrei sa spui. daca ai intrat pe o pagina web si ti s-a micsorat. dai click dreapta pe pagina si dai la ultima de jos {fullscreen}. [credbig grin]

| OFataHoinara a răspuns:

Ai incercat ctrl si 0 sau ctrl si +

| Ramona_Cristina_1991 a răspuns:

Apesi pe ctrl (stanga, jos). apoi dai de rotita in sus (merge 100%) happy

| Onofrei_Marius_1987 a răspuns:

Cum pot mari imagine la un joc daca nu are sus in dreapta de marit

| Lipan_Mirel_1975 a răspuns:

Numai an partea dreapta nu se deschide complet ecranu

| nicolae93 a răspuns:

View->Zoom->zoom in

| Lu'Bombi_Fata_1997 a răspuns:

Eu nu stiu cum sa o dau sa nu mi se mai mareasca! sti cumva?

| Mafiotu_Roger_1999 a răspuns:

Tine ma de ctrl alt si dai de rotita in sus

| Sandru_Maria_1953 a răspuns:

Cum maresc imaginea pe calculator?