| ddeennyyssaa13 a întrebat:

URGENT! Deci..azi trebuie sa merg la inot.. faza e ca sunt in perioada acera. dar e mai"pe sfârșite" nu curge mult si e un pic maroniu. pot inota fara tampon? Maica-mea mi-a spus ca as putea sa îmi pun un absorbant peste costumul de baie... deci pot sa merg? Nu as vrea nici sa înroșesc toată apa. fundita!! Mulțumesc mult :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| LoveStoryLoveYou a răspuns:

Nu cred ca poti... Pune-ti un tampon intern mai bine, dar ai grija sa nu-ti perforezi himenul.