| OoKidaLoveoO a întrebat:

URGENT MA PLICTISESC! Ce lumi virtuale stiti? Ceva gen sweet flirt dar fara p.a ca sa treci sa fiu serioasa eu nu prea am timp sa fac p.a si ma plictisesc daca nu am asa ca va rog help! Si alte lumi virtuale in afara de imvu sau second life t ca nu merg bine la mine pe calculator! Mersi multt!

6 răspunsuri:
| evelina_3448 a răspuns:

Stardoll happy

| Nanami利 a răspuns:

Eu ma joc animal jam, dar e cu animale.Dar totusi imi place.:3

| OoKidaLoveoO explică (pentru Nanami利):

Si eu m-=am jucat am fost member de 3 ori.Nu ma mai joc pentru ca toate hainele o fost furate si nu mai am nimic pe el, sa fiu serioasa aveam multe rare si fox haturi dar mi so furat contul si eu nu m-i incep unu nou ca am depus multa munca pe ala si s-a ales prafu de el

| Bianca306 a răspuns:

Starmovie planet?

| Nicolina_Pope_1996 a răspuns:

Ourworld,eu mai mult ma joc pe jocul Wizard101 ai putea sa il incerci.