| bleakk a întrebat:

Urmaresc emisiunea "Burlacita"de pe antena 1.Am urmarit si celelalte sezoane,insa acesta chiar e "dramatic", in sensul ca nu stiu ce sa mai cred.Nu e chiar o emisiune potrivita si cu un rost anume in opinia mea.Da,e concurs mai mult sau mai putin(nu stiu daca e regizat,vreau pareri si in privinta asta),insa un concurs de sentimente sau de faima, aparitie.pana la urma ce este? Vreau pareri, discutii.

1 răspuns:
| Miree a răspuns:

Puţină regie este! Nu are cum să nu fie! Poate să fie şi un concurs de sentimente şi de faimă. Depinde de fiecare persoană în parte. În mai parte, consider că este vorba despre apariţii TV, raiting şi sentimente.