| anonim_4396 a întrebat:

V-ati simtit vreodata nervos peste limita si cand ati realizat ceva de mult acum s-a dus? Doar pentru ca nu ati mai vrut voi?
Caci acum eu ce sa fac?
De 4 ani am incercat sa ma joc Minecraft si acum cateva zile am reusit sa gasesc si un IP si sa fac toate cele si pana la urma totul s-a distrus caci M-au injurat o gramada pe net si pe toate astea, de ce, nu stiu ca nu vorbesc urat sa injur sau cv de genu dar totusi ei fac nu stiu ce are lumea cu mine si nu stiu daca fac ceva rau in ceea ce spun.
La toti le vine cate ceva pe gura legat despre mine, in lumea reala sau virtuala.
Ce au toti cu mine.
Numai mie se intampla tot ce e mai rau, ce sa fac?

4 răspunsuri:
| AndreisiMaicum a răspuns:

Nimeni nu ma intelege toata lumea imi vrea raul.Si asta imi va afecta sigur copilarie si mi-e frica sa nu dau cuiva in cap si sa omor si alte din astea.

| AndreisiMaicum a răspuns:

Stiti imi pare rau si TPU ca am pus o intrebare( oarecum) asa de stupida adica eram intr-o stare asa de proasta incat as fi putut spune orice asa ca va rog, nu raspundeti la intrebarea asta, a fost o tampenie foarte mare.
Nu eram constient pe mine.Scz TPU ca am ocupat spatiu de geaba

| UnBaiatPeNumesergiu a răspuns:

Du-te la psihog amice ai probleme gravestraight face!

| AndreisiMaicum a răspuns (pentru UnBaiatPeNumesergiu):

Scuze am cazut pe fond nervo nu stiu ce s-a intamplat oricum eu vroiam sa sterg intrebearea asta pentru ca mi-am dat seama ca am fost un prost si ca nu trebuie sa imiplic si pe altii in niste probleme marunte. DAca stii. cum pot sa sterg o intrebare pe TPU.
?