| anonim_4396 a întrebat:

Va era dor de scoala, sunt sigura! Ce asteptari aveti de la noul an? Va sperie ceva anume?

Răspuns Câştigător
| KLiNK a răspuns:

Trec intr-a 8-a. As vrea sa termin cu o medie de 9.50. Si de speriat ma sperie examenele. Acum nu stiu cum va fi...ramane de vazut big grin

| AnonimaOk a răspuns (pentru KLiNK):

Daca ai obiective asa inalte sunt convinsa ca ai si motive. Te vei descurca! Succes!

| KLiNK a răspuns (pentru AnonimaOk):

Multumesc. Vreau sa urmez un colegiu militar (mai ales ca acolo este numai mate-info). Si apoi sa urmez o cariera militara.

21 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Nu, nu mă sperie nimic.
Abia aştept să dau bacul.

| AnonimaOk a răspuns (pentru Doub):

Succes! Sunt sigura ca va fi bine.

| Doub a răspuns (pentru AnonimaOk):

Mulţumesc frumos.
Sper.

| VibeTrix a răspuns:

Da. Va fi urat, n-am nicio prietena, nimic. Toata LUMEA ma URASTE!

| DeathIncarnate a răspuns (pentru VibeTrix):

Las'ca te faci tu mare si ei mici(cu mustar de preferat).

| VibeTrix a răspuns (pentru DeathIncarnate):

laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu-mi vine sa cred ca nu m-am sinucis pana acum.
Scuza-ma, am ceva de facut.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

nu, chiar nu mi-e dor laughing
vreau doar să dau bacul mai repede și să fie totul bine :d

| AnonimaOk a răspuns (pentru anonim_4396):

O sa fie bine, sunt sigura. Daca muncesti e imposibil sa nu reusesti! Mult succes!

| anonim_4396 explică (pentru AnonimaOk):

mulțumesc happy

| gingergirl1 a răspuns:

Mi-e dor de colegi si sa ma plimb cu metroul laughing in special.
Uf, eu trec a10a, dar nu pot sa zic ca ma sperie ceva in legatura cu asta laughing
Vreau sa termin cu 9.50, asta se incadreaza la categoria "asteptari", in rest...idk laughing
Anul de "boboceala" a fost super... Sper sa fie ok si anul acesta happy

| AnonimaOk a răspuns (pentru gingergirl1):

O sa fie, a 10-a mi s-a parut cea mai usoara!

| Crainstorm20 a răspuns:

Sunt baiat. Si trec la liceu...
DOAMNE AJUTA! big grin

| AnonimaOk a răspuns (pentru Crainstorm20):

laughing calmeaza-te, o sa fie bine. Mie deja mi-e dor de liceu si abia am terminat!

| bezeluta05 a răspuns:

Buna! Da, chiar imi era dor! Sper sa iau numai note de 10!

| Adry15 a răspuns:

Trec a8-a si ca pe toata lumea ma sperie examenele. Nu sunt nici in fruntea clasei, dar nici ultima. Ma cam gandesc la ce sa dau si alegerea mea e mate-info dar stiu ca am o groaza de lucrat...

| AleAlexa321 a răspuns:

Mi-e dor de scoala, da. Mi-e dor de colegi si chiar m-am obisnuit cu ei. Dar nu cred ca e zi in care sa nu ma gandesc ca acum sunt a 8-a. Cel mai frica mi-e de examen, evident. Vreau sa termin cu medie mare, peste 9.50.Stiu ca pot, dar mi-e frica.

| AnonimaOk a răspuns (pentru AleAlexa321):

Iti urez mult succes!
Stai linistita, trece repede si nu e asa greu.

| AleAlexa321 a răspuns (pentru AnonimaOk):

Merci de incurajare...Ai dreptate, poate nu o sa fie asa greu happy