| anonim_4396 a întrebat:

Va place sa va schimbati imageu-l pe net sau in viata reala? Mie de exemplu imi place

7 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Da,o sa-l schimb pana imi va sta mai bine ca inainte.

| AirănMeidăn a răspuns:

uh
eu am aceeasi poza pe site-ul asta de catva luni bune...insfarsit m-am asezat si eu la casa mea

| SergiuBoss11 a răspuns:

Poate look-ulthinking

| anonim_4396 explică (pentru SergiuBoss11):

E una si aceiasi

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu unul nu prea mi-l schimb deoarecesurprisenu pot imbunatati ceva asa perfect, in realitatethinking glumesc.pai daca vad o freza care imi place mai mult decat actuala o schimb, imi mai las si putina barba uneorithinking, depinde de starea de spirit
image-ul de pe net, te referi la avatar? pai acum caut unul si mai alb decat asta de acum

| MaliciousDeath a răspuns:

Nu pot sa spun ca-mi place, doar ma plictisesc repede.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hm
Înainte da
Acum nu prea