| luce20022 a întrebat:

VA ROG MULT AJUTATI-MA! este un baiat pe care il plac mult si el ma place de asemenea. am iesit o singura data. acum nu stiu de ce dar nu prea imi mai scrie. e online pe facebook dar nu imi scrie sad nici nu stiu ce ar trebui sa fac...

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Depinde cum a decurs intalnirea. E posibil sa fii realizat ca nu aveti multe in comun si te refuza intr-un mod finut.
De asemenea, poate asteapta un semnal de la tine fiind nesigur de cum a decurs totul. Incearca sa-i scrii maine si vezi cum vorbeste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ii scrie nici tu. Daca era cu adevarat interesat de tine iti scria.

| SpeșălGirl a răspuns:

Poate asteapta ca tu sa il bagi in seama.Si eu imi faceam probleme de astea, ca nu ma baga in seama, ca nu ma mai vrea dar de fapt el nu era la calculator sau nu stia ca sunt on. Oricum, baga-l tu in seama de data asta si daca o tine in acelasi ritm, adica tot ezita sa inceapa primul conversatia intreaba-l ce se intampla.Comunicarea e foarte importanta intr-o relatie.