| Bianca_Maria_1996 a întrebat:

Va rog muullt fetellorr ajutati-ma, am banchetul peste 2 saptamanii si nu gasesc o rochita.Care aveti idee de site-uri da-ti mesaj pe privat sa va arat modelul de rochie, sa puteti sa-mi spuneti de unde sa o iau.Multumescc mult.Dau funda

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sarut mina! Ce pantofi vei purta, cu toc? Mersi

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Bianca_Maria_1996):

Mersi si eu, sa rezisti pe tocuri.Sanatate.

Răspuns utilizator avertizat
| ellebrandusa a răspuns:

Http://www.helenboutique.ro/rochii/rochii-de-seara/rochie-axya-beige
Eu am comandat-o pentru o nunta! Sper sa iti placa!

| Bianca_Maria_1996 explică (pentru ellebrandusa):

Multumesc foarte mult dar eu caut un model anume de rochie.Imi poti da id-ul tau sa iti trimit poza cu rochita, poate ai idee unde pot sa o gasesc.