| ovi001 a întrebat:

Vă rog să îmi spună ce sa fac, fata de căre-mi place mă șters de la prietenii de pe Facebook?

5 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Îți cauți alt motiv de a trăi.

Dacă te agiți pentru cineva care te-a șters din lista de facebook, o faci degeaba. Înseamnă că nici nu te considera prieten.

| Morenna10 a răspuns:

Uita de ea

| corbulalbrosu a răspuns:

Inseamna ca nu te dorea nici macar ca prieten. Cauta alta care sa te aprecieze si ea.

| AirănMeidăn a răspuns:

mergi la ea irl, dar fii sigur ca nu te vede nimeni si ca porti manusi
apoi o iei de gat, o strangi foarte tare pana vezi ca nu mai poate face nimic, si pleci ca si cum nu s-ar fi intamplat nimic.
manusile le arunci in tomberonul din spatele blocului impreuna cu gunoiul, iar cu orice persoana care te-ar fi putut observa faci la fel ca si cu tipa

| iSwag a răspuns:

Gaseste alta. Nu merita sa fugi dupa ele...