| raluca_3826 a întrebat:

Vă rog să-mi spuneți ce rechizite ar trebui să cumpar pentru facultate, sunt la Litere.

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Un caiet pentru fiecare materie si cateva pixuri. Nu ai nevoie de nimic mai mult.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Recuzite pentru facultate? alea se folosesc pana in clasa a8a. la facultate te duci cu un pix... ca foi gasesti la colegi

| Printesa10TM a răspuns:

Nu te incurci daca ai foi? Ia-ti un caiet (la fiecare materie daca vrei) si pix.

| TheGreatPerhaps a răspuns:

Woaaa, Litere! :X Super! Eu folosesc coli A4. Dintr-un top de hartie ai juma' de an, daca nu si mai mult. Folosesti jumatate pentru cursuri, jumatate pentru seminarii, asezate in cate un dosar, in ordine, ca sa-ti fie usor sa le gasesti cand vei avea nevoie de ele.