| OwGoodsRazvy a întrebat:

Va rog TPU sa imi spuneti daca stiti cate episoade mai sunt din Trandafirul negru si Tradarea.Va rog repede.

Răspuns Câştigător
| bananierul47 a răspuns:

Nu stiu sigur cate sunt dar serialul "Tradarea" se termina intr-un episod in care personajul "cemile" se recasatoreste a 3 sau a 4 oara. cauta pe youtube vei gasi. big grin

1 răspuns:
| Constantin_Roibu_1994_T7BK a răspuns:

Serialul Trandafirul Negru este un Serial care nu a mai fosr dufuzat in Romania in afara de postul pe care este difuzat acum motiv pentru care nu se cunoaste de catre public nr de episoade.