| Ana_6400 a întrebat:

Vai TPU, nu stiu ce sa ma fac.
Colegii de la scoala, acum ca a nins, sigur o sa ia fetele cu forta din clasa, si le duc afara, le trantesc, si le acopera cu zapada.
Ce ma fac eu, ca nu vreau? Cum pot sa scap? M-am impus, i-am amenintat, am parut indiferenta, dar degeaba!
Cum sa fac sa nu ma ia cu forta si sa ma duca in zapada?!
(Am 14 ani)

Răspuns Câştigător
| pinkflower a răspuns:

laughing si cu mine fac tot asa. Eu mai mint ca am fost bolnava si ca iau medicamente si le spun ca daca ma recesc iar ii vine lor. Si ma prefac ca ma suflu ca si cum as fi racita. Bafta!:*

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Iati un bodyguard cu tine asa te apara de raufacatori.

| Vasilina a răspuns:

Asa patesc si eucrying
mda km a zis si pinkflower mai scoate si u o minciuna nevinota cand e nevoielaughing

| axeman19 a răspuns:

Mergi la profesori si ii spui ce asa mare lucru daca nu te baga in seama profesorul foloseste pumnul daca va adunati toate fetele ii batetii laughing nu au voie sa dea in fete
FA O REVOLTA!