| AidaAmaranta a întrebat:

Vi se pare ciudata sa-i dau asemenea nume copilului: Nefelim

9 răspunsuri:
| Bojthe a răspuns:

Mie imi place e un nume mai rar intalnit mult mai rar decat ioana andreea si mai nu stiu ce... Eu cand voi avea copil daca va fi fata vreau sa o cheme svetlana
funda?

| AidaAmaranta explică:

happy

DA! @AngelykaMaryn ai dreptate E Nephilim! Mie nu mi se pare urat, si care-i problema daca e nume de inger laughing @alissa6.

Era doar o intrebare! pana cand am sa am eu un copil se vor schimba multe.sper.in bine

| alissa6 a răspuns:

Nefelim e un fel de inger...nui da numele asta

| NikoIsDirectioner a răspuns:

Cu siguranta

| Pisicanazdravana a răspuns:

Da... unde ai gasit numele asta? din ce tara e?

| Silviix3 a răspuns:

Buna!
E cam urat.Parerea mea.
Bye!

| Alin_4678 a răspuns:

da

| Leon a răspuns:

Il poti alinta astfel, dar si noi avem nume frumoase, daca te uiti pe net la semnificatia fiecaruia nu cred ca nu o sa gasesti ceva care sa iti placa.

| AngelykaMaryn a răspuns:

Numele original este Nephilim. Probabil ai auzit de el la ora de religie sau prin ceva filme. Doar pentru ca tie iti place cum suna, nu inseamna ca e un nume bun. Copilul cu numele asta ar fi tinta mistourilor pana la minim 18 ani cand are dreptul sa isi schimbe numele cu unul normal.