| Alexia122 a întrebat:

Vi se pare normal ca un baiat sa se supere ca iubita lui nu a stat langa el in baie in timp ce vomita?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu e normal. Poate fetei ii este scarba. Si mie imi este scarba daca vad pe cineva vomitand. Indiferent cine este. Dar el de ce vomita? De bautura? Asta i se pare normal?

| OldSoul a răspuns:

Nu, nu mi-se pare normal.
Sfatul meu, data urmatoare cand vomita stai langa el si intra in direct pe Facebook, sa vada toata lumea "cum da la rate".

| GreenVoid a răspuns:

Ai ramas marcata rau pe faza astalaughingDe ce sa stai cu el in baie, sa.l tii de mana, sa.l ajuti, sa-i dai instructiuni? Are nevoie de ajutor la vomat, nu poate singur? Si.a vomitat creierul, in locul tau l.as lasa in supararea lui pana isi da seama ce cap sec are.

| ἶῆfἶῆἶƮყ a răspuns:

Pai daca il iubesti esti cu el si la bine si la rau laughing

| amyleemuffly03 a răspuns:

Da ce ar fi trebuit sa ii faca iubita? sa ii tina capul sa nu sil scape in wc? hai ma fiti seriosi, ce e cu stupiditatea asta