| anonim_4396 a întrebat:

Vi se pare relevant sa imi pun poza la profil pe TPU? Mie nu. Nu consider identitatea mea importanta. Sunt aici doar pentru a ajuta cat pot.

18 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Dar cine a spus sa pui poza ta? Pui una oarecare.Eu am tigrul asta alb.Care-i problema?

| Fatamuntilor a răspuns (pentru darrio2007):

Mie mi se pare ca-i urs polar laughing

| darrio2007 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Pardon.Leu alb.

| darrio2007 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Nu folosesc asemenea poze.Sunt om insurat, ce naiba.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru darrio2007):

Dario, nu era vorba de gagici...rolling on the floor

| darrio2007 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Dar de?

| Fatamuntilor a răspuns (pentru darrio2007):

Leutul ala mic de sus. recunosc ca e leu, nu ursbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

ai dreptate, în plus nu cred că îi pasă cuiva de aspect pe aici, cum ai zis și tu: suntem aici să ajutăm.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

N-o mai incuraja tu, eu imi dau silinta sa obtin ceva aici.

| AnonimaOk a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing mult noroc cu asta

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

ok, scuze laughing
AnonimaOk să nu pui poză, e periculos băiatu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, pune-ti poza, nu te mai ascunde.

| AnonimaOk a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu ce ajuta poza mea pe cineva? Cu nimic. Raspunsurile date au macar o sansa sa fie de folos.
Poate am sa imi pun si eu poza cu o oaie cum fac unii laughing

| anonim_4396 explică (pentru AnonimaOk):

Tu doar pune poza aia, iti spun eu daca m-a ajutat sau nu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, mi se pare relevant in a ne diferentia. Multi nu avem expusa adevarata identitate.
Continua asa cum iti convine tie. Din cate observi, majoritatea avem poza(mai sunt care nu au). Noi am considerat ca acel spatiu nu exista degeaba. Ce vrei sa arati cu intrebarea asta? Ca ai facut o alegere sau ca scopul nostru de a ne afla aici nu corespunde cu al tau?

| AnonimaOk a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma diferentiez prin numele userului, care nu poate fi asumat de 2 conturi diferite si prin raspunsurile pe care le dau. Nu am facut inca o alegere.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Crezi ca ii pasa cuiva daca pui tu sau altcineva poza? ce intrebare fara sens