| anonim_4396 a întrebat:

Vi se pare un cliseu daca de Valentine's Day vreau sa iau un pachet de carti de joc si pe fiecare carte sa scriu cate un motiv pentru care imi iubesc prietenul? Sincer.

11 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Vai de capul meu! N-am mai auzit pe nimeni sa faca asa ceva!
Ai atatea motive cate carti sunt intr-un pachet?! Mama mia!
Daca el este un romantic, va aprecia acest lucru. Daca e un om practic, o sa zica ca ai stricat cartile si nu le poate folosi.
Vezi ce fel de imagini alegi sa fie pe cartile de joc, ca sunt si cu femei goale happy.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa nu faci diabet de la atatea dulcegarii.

mai bine ii zici in fiecare zi cate un motiv si iti ajunge 2 luni

| Rakanishuu a răspuns (pentru suntserios):

Nu strica daca o data pe an se lasa cu dulce.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

E Valentine's day zau asa. Totul e frumos laughing

| J0B0MAT a răspuns:

Nup.
Cred că o să îi placă.

| RainmakerX a răspuns:

Daca as fi in locul tau eu cred ca as lua pachet din acela "pokemon"... cu 10 carti happy

Daca ai atat de multe motive atunci mi se pare o idee super. Nu este nicidecum un cliseu.
Un cliseu era daca ii luai un ceas sau esarfa *cei pe care ii cunosc eu fac asa mereu*.

Cadoul tau este unul dragut, nu are cum sa nu-i placa.
Succes! smug

| R0R0 a răspuns:

Draguta idee! love struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E important sa faci ceea ce simti, dar ai pus intrebarea asta findca nu esti sigura si ai vrea sa stii si parerea celorlalti. Parerea mea este, ca ar trebui sa faci ceva si mai frumos de atat, chiar daca pentru tine un lucru va parea nesemnificativ, poate pentru el e ceva "maret", asa ca, gandeste-te ce i-ar place lui, nu tie! happy

| CristinaSNC a răspuns:

Cat de dragut love struck Este un cadou frumos si orignal.
Daca nu te superi o sa imprumut idea pentru cand o sa am un iubit laughing

| MihaiEminescu666 a răspuns:

Eu n-am mai auzit pe nimeni altcineva sa faca asta, deci nu. laughing)

| AntoniaAntoAntoniaAno28 a răspuns:

Nu conteaza ce fel de cadpu ii daruiesti, ci sa fue sincer si din suflet.Cand te vei indragosti, vei sti.