| madalina597 a întrebat:

Voi ce părere aveți? Sunt clasa a 7, eu mă consider frumoasa și nu mă laud.Nu sunt genul de fata care sa o arda cu băieții, îmi place sa învăț pentru ca știu ca in felul ăsta îmi voi asigura viața,la mn în clasa când vreau sa vb cu fete e vorba doar despre băieți, rock, și bârfă, iar divele clasei sunt doar niște proaste.Proaste în sensul ca în afară de iubiți și de poze nu știu altceva........sunt eu ciudata sau? Mie una mi se pare o prosteala.Consider ca învățatul este important și dacă nu înveți nu vei ajunge nimic în viața. Totuși ai o viață înainte și ai tot timpul din lume sa te distrezi....

2 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

Te consideri frumoasa dar nu te lauzi, dar te-ai laudat, nu e un paradox? In fine, nu o arzi cu baietii, e ok, deci o arzi cu fetele, macar nu vei lasa progenituri. Critici si judeci fetele din clasa pentru ca se comporta intr-un fel apoi te indoiesti daca tu esti cea ciudata? Parerea mea? iei totul prea in serios, mai inchide ochii, sa zic asa, si nu analiza fiecare scama ca vei ajunge o acritura cu o cariera de profesoara.

| 7octombrie a răspuns:

Si eu consider ca totusi esti o fetita inteligenta si nu te vei lasa prada procariilor din ziua de azi! De baieti, ai timp toata viata, invata, construieste-ti un viitor! Succes!