| anonim_4396 a întrebat:

Vorbesc foarte lejer cu fetele prin mesaje, facebook si asa mai departe.Cand mă intâlnesc cu ele in realitate, mor de rusine.nu stiu ce să zic,cum să le abordez, mai ales cu cele care am vorbit inainte prin mesaje. Cateodată chiar evit acea persoană să nu mă văd cu ea.Sunt mai timid, sfaturi?

1 răspuns:
| asunaaa a răspuns:

Pai in primul rand incearca sa ai mai multa incredere in tine..stiu pentru ca asa eram si eu, dar cu timpul incepi sa vezi ca e enervant sa-ti place de cineva si sa-ti fie rusine sa vb cu el si asa eu am inceput sa nu-mi mai fie rusine..la o adica nu e ca si cum iti taie capul sau te mananca, pur si simplu vorbiti si voi fata in fata...