| MaryaDelya a întrebat:

Vreau niste statusuri amuzante... de rass please

5 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

E Craciun, este divin,
Ne uitam pe geam afara,
Prin zapada mosul zboara?
Ni se trage de la vin.

| SimonaQs a răspuns:

-Cine se culca fitoasa, se trezeste si mai fitoasa…
-Sunt o mica finete invidiata de multe zdrente.
-Macar eu pot tine dieta, tu nu!
-Poate ne casatorim pe mess
-Bai, sunt smechera, nu te pune cu mine!
-Am nevoie de tine……. te vreau…offline.

- La 13 ani e prea devreme, in noaptea nuntii este prea tarziu!

- Lui Dumnezeu ii plac nebunii si prostii…..ca daca nu-i placeau nu facea atat de multi!
- De ce sa bei si sa conduci …. cand poti sa fumezi si sa zbori?
- Monitor de 21 de inch… sunt in extaz. DND plz.
- Crezi in dragoste la prima vedere sau e nevoie sa mai trec inca o data?
- Sarutul e o minunata inventie a naturii care ne opreste atunci cand cuvintele sunt de prisos.

- Unde’s 2 puterea creste!

- Cel mai important nu este sa stii … mai important este sa ai telefonul celui care stie.

- Exista o lume mai buna……. dar este foarte scumpa.
Daca te-am jignit, am savurat-o.
Reusesti sa faceti pe cineva sa aprecieze linistea.
Fiecare trebuie sa existe, dar de ce tocmai tu?

Am avut o seara foarte placuta. N-a fost seara asta, dar nu ma vait.
Nu v-au rugat niciodata parintii sa fugiti de-acasa?

Nu, eu nu aud rau, va ignor numai.

Sunteti intr-adevar un argument convingator pentru paturi separate.
Tu ai arata foarte bine in ceva lung, curgator.Amazon, Nil, Dunare.

Ai grija de gandurile tale, ca se vor transforma in vorbe.Ai grija de vorbele tale ca se vor transforma in fapte Ai grija de faptele tale ca se vor transforma in obiceiuri* Ai grija de oriceiurile tale ca se vor transforma in caracterul tau Ai grija de caracterul tau pentru ca el va influenta destinu tau

Nu lasa visele sa piara pentru ca daca visele mor, viata nu e decat o pasare cu aripi rupte …care nu mai poate zbura…

Lupta e un semn de viata, daca o primesti cu placere. Sa lupti pentru o idee, sa lupti pentru un sentiment, pentru o patima sau pentru o nebunie, dar sa crezi in ceva si sa lupti, asta e viata. Cine nu simte nevoia sa lupte, nu traieste ci vegeteaza."
Viata e o mare de iluzii. Trebuie sa ai curajul sa te scufunzi pana la fund ca sa gasesti cufarul cu comori…

" Pentru mentalitatea de ****, spun: Suck my cock! Crezi ca daca esti bogat cand te caci miroase-a LiLiac?!?!? "
" Viitorul e trecutul la prezent…. dar trecutul ramane trecut caci prezentul stii sigur k va schimba un viitor care a fost deja… "
Nu sunt rea, sunt smecherita si stiu sa ma fac iubita, hai sa facem o`ncercare, sa vedem care pe care… "
" Nu exista ganduri rele doar idei iesite din comun laf el cum nu exista nici un gand bun pe care sa v-il spun… "
" Nu exista ceva mai rau decat cazare pe viata… "
" Spuneti ca nu m-a suportati dar va uitati la mine de parca mi-ati fi fani… "
" Stam la rand? Sau toti deodata? "
" Daca tot ce ai este un ciocan, toate obiectele din jur iti par cuie… "
" Ce s-ar intampla daca o masina, care merge cu viteza luminii, ar aprinde farurile? "
" Lasa timpul sa treaca ca sa faci treaba sa mearga… nu te grabii… vei reusi! "
" Nici de moarte nu am teama, stie lumea cum ma cheama, cand acuz si ma razbun stie lumea ca-s nebun…"
" Esti la fel de bine venit ca si telefonul care suna in timpul sexului
Moderatelly Invisible… "
Diplomatia este arta de a spune: "Cutu, cutu …", pana ce apuci sa pui mana pe o piatra… "
Psihologul este un tip care-ti i-a o gramada de bani ca sa-ti puna toate intrebarile pe care sotia ti le pune gratis! "
" Live for today because yesterdays are over and tomorrows may never come… "
" Soferul prudent se uita în ambele sensuri înainte de a trece pe rosu… "
" Nu conteaza lungimea baghetei…. ci magia din ea! "
" Un om fara convingerei este un vagabond care merge spre nicaieri… "
" Senzatia e unica, doza de risc e mica.Viciul meu implica doar placere si dependentza psihica… "
" Viata-i ca o tarfa ce des iti iese in fata, ce des iti trage plasa!
" Se vede clar pe fata ta…ca ma placi si ca m-ai vrea…ti-ar da botu` taratura…mergi inchis si taci din gura! "
" I wanted to kill the sexiest person alive, but suicide’s a crime "
" Ma numesc cum ma numesc si ma cheama cum ma cheama! "
" Incerc sa ma gandesc cum ma pot gandi la ce vreau sa ma gandesc… "
" Cred ca imi place ceva… dar nu stiu sigur ce?! "
" Fac cinste plateste vecinu! "
De ce incerci sa imi downloadezi statusul? Te crezi blonda? HA! L-am downloadat eu inaintea ta! "
" Ai Bani!?… Hai la bere … N-ai bani!? … Du-te vere! "
" In caz de al III-lea razboi mondial femeile ar primi pusti iar barbatii pustoaice! "
" Viitorul suna bine, pacat ca nu raspunde nimeni… "
" Si daca ramuri bat in geam... si daca ramuri bat in geam... bag **** tai copacu`… "
" Daca toate masinile vin spre tine… esti pe banda gresita! "
" Cei mai buni magicieni sunt barbati: *** si dispar… "
" Daca prostia ar fi amendata tu ai lua amenda la fiecare colt de strada…"
" Nu-s…. cauta-ma in dictionar! "
" Cumpar droguri…pentru relatii sunati-ma la numarul 112/955. ofer cazare pe termen lung dupa incheierea contractului…rog seriozitate! "
" Unii oameni iubesc asa de mult femeile lor încât, pentru a nu le uza, se folosesc de femeile altora… "
" Barbatii ar spune mai putine minciuni daca femeile ar pune mai putine întrebari… "
" I’m mobile ca n-am pc… "
" I`em ãuei…..pliz weit! "
" Se stie din start ca baietii nu au masura… si se stie de la Eva ca femeile vor ****! "
" Viata e o curva…. TU esti VIATA mea! "
spersanutiiamulttimpsacitestistatusulasta "
" Nu fumati in pat…. ca nici noi nu facem sex in scrumiera! "
" Don’t love & cry…. *** and smile "
" Ea e fata cultivata…. si si`o pune numai cand e beata! "
" V-a iubesc atat de mult, ca imi vine sa v-a ***… "
" *** is good, *** is funny, all the people *** for money, if u think *** is funny, *** yourself and take the money… "
" Sa-mi bag **** pe fereastra, sa v-a *** pe toti din casa! "
" 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 …. moamaaa…. cati prosti imi citesc stautsul… "
" Curgeeeeeee…. curge coniacu`…. pana ne i-a dracu` "
" Sunt multe bagaboante…. care sug **** la soferi… ar trebui sa ma ingrijorez. sau sa ma fac sofer? "
" Tot respectul meu pentru fetele ***……… v-a iubesc in gura…. sunteti super ***! "
Nu sunt vegetarian pentru ca iubesc animalele, sunt vegetarian pentru ca urasc plantele.
Niciodată să nu mergi la un doctor căruia i-au murit plantele din birou.
Adevarul nu are pret, de aceea nu am de ales si-ti vand minciuni
Caut un baiat frumos…sa ma indragostesc… sa ma tina in brate. si sa-l falimentez!
Oficial imi merge bine…neoficial e jale!
viata e un joc de **** … dar macar are grafica buna.

Voi radeti toti de mine ca sunt diferit, iar eu rad de voi ca sunteti toti la fel.

Nimeni nu moare virgin…viata ne *** pe toti!

Prea dulce ca sa fiu light.

Tot ce vad e firm…ard…vise… amintiri… sperante…cred ca un adio e cel mai bun…
Daca viata iti intoarce fundul……. profita de ocazie si…. ****-o!
tristete amara/coboara si-omoara/speranta din mine/si tot.
daca as fi copil mama mi-ar spune ca totul va fi bine, daca as fi copil mi-as lua jucarie si as uita totul, daca as fi copil o gluma m-ar binedispune, dar nu sunt, azi toate astea ma streseaza, as vrea sa mai fiu macar acum putin copil…
credeam ca daca ai aripi: zbori usor si-ating un nor, dar eram cu capul in nori, zborul e periculos, depinde cu cine zbori…
Cand ma gandesc, ca te gandesti, ca ma gandesc la tine, gandeste-te ca ma gandesc, ca te gandesti la mine.
Ai grija sa nu calci in cioburi ca te spargi in figuri.
. Grabeste-te incet daca vrei sa intarzii la timp.

Statusuri Haioase 101 " Valeu…valeu…valeleu…… mi-am scapat basca-n veceu` "

Statusuri Haioase 102 " Viata e o curva…. TU esti VIATA mea! "

Statusuri Haioase 103 " Curiozitatea ii impinge pe unii sa descopere America, si pe altii sa asculte la usa… "

Statusuri Haioase 104 " In fiecare dimineata ma uit in topul celor mai bogatzi oameni din lume …. daca nu ma vad printre iei ma duc la munca! "

Statusuri Haioase 105 " Foaie verde castravete, am dat headshot prin perete n-a fost wall a fost bulan si mi-a dat adminul ban… "

Statusuri Haioase 106 " Nu mai intrati pe mess, o sa ies eu din cand in cand sa va zic cum este pe aici… "

Statusuri Haioase 107 " Hell was full, so I’m back! "

Statusuri Haioase 108 " spersanutiiamulttimpsacitestistatusulasta "

Statusuri Haioase 109 " O tigara iti scurteaza viata cu 2 minute…
O sticla de bautura iti scurteaza viata cu 4 minute…
O zi de munca iti scurteaza viata cu 8 ore! "

Statusuri Haioase 110 " De treci codrii de arama nu te costa nici un ban de treci pragul de la crama dai salariul pe un an… "

Statusuri Haioase 111 " Nu fumati in pat…. ca nici noi nu facem sex in scrumiera! "

Statusuri Haioase 112 " Save energy…. sleep in school! "

Statusuri Haioase 113 " Vino mama sa ma vezi…. muncitor la spatii verzi…. c-am furat si eu ceva si m-a prins politia! "

Statusuri Haioase 114 " Singurul mod de a va face calculatoarele sa mearga mai repede este sa le aruncati pe fereastra… "

Statusuri Haioase 115 " Viitorul suna bine…. pacat ca nu raspunde nimeni! "

Statusuri Haioase 116 " Viitorul suna bine…. pacat ca nu raspunde nimeni! "

Statusuri Haioase 117 " Nu furati! Parlamentarii nu suporta concurenta! "

Statusuri Haioase 118 " Daca pozele ar vorbi……ce crezi ca ar spune avatarul meu? "

Statusuri Haioase 119 " N-am status acum…. da am in schimb avatar! "

Statusuri Haioase 120 " Le stiu pe toate…….da-s maritate! "

Statusuri Haioase 121 " Enervez…… in rate lunare! "

Statusuri Haioase 122 " Cand stapanul nu-i acasa…. sar pe geam si intru-n casa! "

Statusuri Haioase 123 " Cand am pornit la drum, am intalnit o proasta /Am incercat sa fug, mi-a devenit nevasta… "

Statusuri Haioase 124 " Don’t love & cry…. *** and smile "

Statusuri Haioase 125 " Am un iepuras dragut… nu refuza dacal ***… e grasut e foarte dur… si-a bagat 1 ou in c*r… si mai zice ca-i tampit… strigand Paste Fericit! "

Statusuri Haioase 126 " Ea e fata cultivata…. si si`o pune numai cand e beata! "

Statusuri Haioase 127 " Pe usa scria "femei", si cand am intrat erau numai WC-uri… "

Statusuri Haioase 128 " Ciocolata e a mea si n-o dau la nimenea… "

Statusuri Haioase 129 " V-a iubesc atat de mult, ca imi vine sa v-a ***… "

Statusuri Haioase 130 " Tanara, draguta, blonda, sexy, fara obligatii, 90-60-90, picioare 1.20 m, plina de viata, patimasa, exotica, misterioasa, amatoare de senzatii tari, vand camion! "

Statusuri Haioase 131 " *** is good, *** is funny, all the people *** for money, if u think *** is funny, *** yourself and take the money… "

Statusuri Haioase 132 " Pierdut nimfomana blonda, in bortbagajul unei dacii, ofer recompensa! "

Statusuri Haioase 133 " Eu vampir tu Dracula ….eu sug sange tu sugi ****… "

Statusuri Haioase 134 " Fata se uita in ochii mei, dorind un sarut romantic, eu ma uitam in ai ei dorind sa o *** salbatic! "

Statusuri Haioase 135 " Sa-mi bag **** pe fereastra, sa v-a *** pe toti din casa! "

Statusuri Haioase 136 " 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 …. moamaaa…. cati prosti imi citesc stautsul… "

Statusuri Haioase 137 " Hai sa bem, sa ne distram ca astazi te inmormantam… "

Statusuri Haioase 138 " Poti sa fugi, oricum o incurci, oricum te alerg… te prind, te sparg la buci! "

Statusuri Haioase 139 " Bautura si femei pentru toti baietii mei! "

Statusuri Haioase 140 " Cu femei si bautura o mai duc o saptamana! "

Statusuri Haioase 141 " Ia fa ***…. ia si bea…. apa din olita mea…
apa dulce de izvor…. cu 80 % clor "

Statusuri Haioase 142 " Curgeeeeeee…. curge coniacu`…. pana ne i-a dracu` "

Statusuri Haioase 143 " Vand Rotweiller. Mananca orice si ii plac foarte mult copiii… "

Statusuri Haioase 144 " Angajez CLOWN. Rog seriozitate! "

Statusuri Haioase 145 " Tocmai cand credeam si eu ca o scot la capat,
se gasi unul sa mute capatul mai incolo… "

Statusuri Haioase 146 " Te-am vazut…. te-am placut…. si am vrut ca sa te ***… "

Statusuri Haioase 147 "Se lipesc banii de mine…. ca am super-glue la mine… "

Statusuri Haioase 148 " Plecat cu iubita…….la o bere…"

Statusuri Haioase 149 " Tu esti cu*va eu sunt peste…. impartim banii frateste… "

Statusuri Haioase 150 " Marsh. eu nu sunt mata… sa cenzurez in fata ta limbajul!

Sonmoroase profesoare,
Pe la clase se aduuna,
Se ascund dupa catedra
Noapte buna!

Si elevii toti suspina,
Catalogul negru tace,
Chiar si creta de pe tabla...
Somu-si face.

Iese un elev la tabla,
Printre cifre sa se-ncurce,
Fie-ti zecele aproape,
Lasa proful sa se culce...

Peste-a fizicii probleme,
Elevul sterge tabla luna...
Totu-i vis si armonie,
Cand se suna...))

NU SARUTA ENGLEZESTE
LUNG SI DELICAT
SARUTA ROMANESTE
SCURT SI APASAT

Je m\'appelle Vasile Mure
Je veni de la padure
Je gasi nevasta-n pat
Se randez vous cu-n alt barbat
Quand je preparai ciomagu\'
Mon amie sarise gardu\'
Il tombeau dans la urzici
Sur son fund numai basici

| GhostRiderr a răspuns:

Asta este mai tare:''Daca as cobara la mintea ta as da de petrol laughing
- Crezi in dragoste la prima vedere sau e nevoie sa mai trec inca o data?
- Sarutul e o minunata inventie a naturii care ne opreste atunci cand cuvintele sunt de prisos.
- De ce sa bei si sa conduci …. cand poti sa fumezi si sa zbori?
- Monitor de 21 de inch… sunt in extaz. DND plz.