| MariMaria103 a întrebat:

Vreau sa devin admina la o pagina pe facebook. Imi place sa fac povesti, scriu mereu cand prind ocazia. Deci daca aveti nevoie de admine la vreo pagina pe facebook eu as fii incantata.

3 răspunsuri:
| JustDeedee a răspuns:

De ce nu iti faci tu o pagina? Ai putea "munci" de la inceput pe pagina ta proprie. Sunt sigura ca ar prinde mare succes!

| Jipa95 a răspuns:

Hmm eu personal detin pagina asta : https://www.facebook.com/RaziiLaMaxim te-as pute cu mare placere admina, daca doresti! :) Contacteaza-ma pe privat! :)

| Georgemy2 a răspuns:

Fa-ti tu o pagina