| Pyty a întrebat:

Vreau sa fiu vedeta. Ce as putea face ca sa devin cantareata?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am un studio in craiova daca vrei ai putea inregistra cateva piese si ai putea face si un clip. nu te speria preturile nu sunt ca in alta parte de ordinul zecilor de mi de euro. 100 euro 1 piesa si 500 un videoclip. alte studiouri cer 3000 pentru un videoclip si 400 pentru o piesa. daca esti interesata ma poti contacta la id-ul rec_raiova_ionut sau la numarul 0761296815. valabil pentru toti ce vor inregistrari.

128 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pote exista milioane de emisiuni, studiouri de inregistrari.etc. dar daca n-ai bani esti un nimic! asta e parerea mea nu o impun o expun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca poti cinta si ai talent.Iti poti indeplini visul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu imi doream sa devin cantareata cand eram mai mik si acum mai vreau. dar am ales altceva, modelingul, si uite ca aqkm am reusit sunt manechin.si nu speram niciodata ca voi reusi desi imi doream taremult, si uite ca acum mi sa inplinit visul.nu baga in seama sfaturile fara de folos.ai incredere in tine si daca ai si voce cu siguranta vei deveni si cantareata:mult succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incepe sa cant pesste tot in strada in magazine eu sunt cantareata si e voarte greu:Xlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa dai o auditie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca sa devii o vedeta e usor.Bine,nu e chiar asa de usor nimic nu e usor daca nu incerci.Eu am exersat de la 5 ani jumate si am reusit iar acum toata lumea ma lauda ca stiu sa cant frumos si ma simt foarte bine cand spun toate acestea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa iti urmezi visele si nicio data sa nurenunti la ele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Voi organiza in 2013 auditi in toate Judetele din tara pentru a forma o trupa POP ROCK am casa de dikuri si studio de inregistrari. Vom face un videoclip si vom face si un CD si il vom pune pe piata. GARANTEZ SUCCES.Acum se lucreaza la site va fi gata pe 1 Mai.Acolo veti gasi mai multe informati despre concurs.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In ploiesti nu ai? Sau cine stie vreun studio in Ploiesti? Ajutati-ma va rog!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai.in primul rand.mutate din romania.aici nu ajungi vedeta. doar daca esti lesibi.sau faci vreau scandal urias.altfel.degeaba.in alte tari se fac auditii Disney.si e destul de usor.sincer sa fiu.sau si raspunsul anonim e bun de mai jos. dar nabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa te duci la dansez pentru tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai voce, scrie o melodie si cauta pe net pe cineva unde poti inregistra.si poti vorbi cu parintii tai sa contacteze pe cineva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mah da cum ajutati beata fata... ce raspunsuri:meri in strada, si eu am avut visuri,. a murit cyrus raised eyebrows hai ca la asta am zambitlaughingconsolatio si voi cumva nu cu fite din astea`

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

EEE dar poti ajunge ia auzi du-te dupa muzica lui puia change cand zice ca poti sa ajungi actor sau *** ce zice trebuie sa abordezi producatoru cu tupeu asa ca si eu am ureche muzicala asa mult noroc si sanatate si nu fi emotionata daca ai ceva cu mine dati-mi un BUZZ! ca sunt mereu pe mess cibiancool_radu@yahoo.com asa ca adagatima daca vreti ceva APROPO EU SUNT CANTARETwinking MULT NOROC Cu Drag CibianRadu14 aniwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau sa fiu vedeta si am niste cantece inventate si vreau sa le pun pe internet

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contacteaza-ma dk vrei sa canti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa devin cantareata? te rog imi spui? ca as vrea tare mult sa viu vedeta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cearta-te cu candva rau(adica pana la politie si televizor) si gata devii vedeta dupa aia te faci ca ty-a venit cantatu' dintrodata si incepi sa canttzy SUCCEs! POATE DEVII UN JB BIEBER2(varianta feminina). GLUMEAM!(in mare parte),(da poate merge, daca ai kuraj) imi fine cel mai bine e sa te inregistrezi si sa te pui pe youtube si asteptzi... e km greu, da na... citeste biografia lu Justin Bieber si invata pup sper ca am fost d folos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iti sugerez sa intrebi o vedeta de la noi din Romania pentru ca a trecut prin multe si a reusit.de exemplu, ai putea vorbi cu andra. e foarte draguta.eu am vorbit cu ea inainte de un concert de-al ei. te poti intelege cu ea si daca ai ocazia sa vorbesti cu ea inainte sau dupa un concert o poti intreba ce a facut ca sa ajunga vedeta.sigur o sa afli.acum mai trebuie doar sa te duci la unul din concertele ei.sau daca nu o gasesti pe ea, poti intreba orice vedeta.trebuie dor sa te duci in spatele scenei cum am facut eu si sa o/il rogi sa vine putin sa il/o intrebi ceva.este simplu.bafta.ps,daca tot mi-ai dat ideea asta, o sa incerc si eu pentru ca eu am o voce frumoasa si cateodata seamana cu a lui demi lovato

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Silvia andreig voi poate nu ati avut visuri sa sunteti tra la la la cap u daca vrei sa fii hannah montata du-te nu te opreste nimeni daca asta e visuu vostru faceti ce vreti nu mai dezamagiti oameni incurajeazai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu simt la fell da eu vreau sa dau la scola de actorie pai daca vrei da proba pentru coru de la scola eu am intrat si acolo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crede-ma si vreau acelasi lucru am si ureche si voce dar unde sa ma lansez si am doar 12 ani pote sa spuna o tara intreaga ca n-am sanse sau ca nai sanse dar u iate dupa instict nu dupa altii bafta si tie si mie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa ai vocewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ca si eu as vrea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PYTY si eu am acelasi vis dar nu siu ce sa fac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu iti spun sa inregistrezi ca doar dupa cacea o sa vina sponsori contracte tot, urmeazati visul toti cei care au facut cu prudenta au reusit. Iti urez o cariera frumoasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca ai talent roaga-i pe parinti sa te duca la studio.eu am talent dar nimeni nu m-a auzit si de ziua mea as dori ca parinti sa ma duca ca e peste 12 zile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu tot doresc sa devin vedeta fa un video si pune-l pe you tube

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Impuscate si pentru o zi vei fi vedeta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga Pyty, daca vrei sa devii cantareata trebuie sa mergi pe drumul vietii.