| Pyty a întrebat:

Vreau sa fiu vedeta. Ce as putea face ca sa devin cantareata?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am un studio in craiova daca vrei ai putea inregistra cateva piese si ai putea face si un clip. nu te speria preturile nu sunt ca in alta parte de ordinul zecilor de mi de euro. 100 euro 1 piesa si 500 un videoclip. alte studiouri cer 3000 pentru un videoclip si 400 pentru o piesa. daca esti interesata ma poti contacta la id-ul rec_raiova_ionut sau la numarul 0761296815. valabil pentru toti ce vor inregistrari.

128 răspunsuri:
| BiAnCa_6925 a răspuns:

Si eu as vrea sa fac parte dintr-o trupa dar aici in Romania nu gasestiaproape nimic ce *** de taracryingbyankutza

| duta3se a răspuns:

Daca simti ca ai voce.si-ti reuseste.sa cinti.Atunci.crede in ceea ce vrei sa faci... dar nu uita.ca ar fi bine.sa aduci ceva.nou Odata.cu aparitia. ta in acest orizont. Si atunci//pot aparea primele.succese.
Mai. e nevoie.si de careva relatii...fiindca din aer.sa devii vedeta... E cam. dificil

| andrew_1346 a răspuns:

Da si eu as vrea tare iti recomand sa pui o inregistrare pe Youtube asa sint o multime care cauta talente si poate ai si tu putin noroc eu tot as increrca bafta. Justin Andrew

| elena_6234 a răspuns:

Ieu vrau sa devin catereata nu stiu cum

| dyaa21 a răspuns:

Poti deveni...normal daca ai talent laughingdaca nu poti visa...credema stiusad

| Imperialu_Sadam_1993 a răspuns:

Cantaret

| Eduard_Alex_1992 a răspuns:

Ureche atit