| Gxx a întrebat:

Vreau sa imi pun niste descrieri shmechere la poze sau statusuri,orice numai nu de dragoste, cine ma poate ajuta?

Răspuns Câştigător
| SuperDuperCute26 a răspuns:

Heiii! Daca esti fata te pot ajuta, am cateva idei:
-iubesc mancarea mai mult decat oanemii
- 7 miliarde de oanemi 14 miliarde de fete
-singura dar fabuloasa
-sunt o persoana inteligenta, dar care face lucruri proate
-"Sfarsit fericit" scuze nu suntem in Disney
-* Baiatul: Sunt perfect!
*Fata: Serios din ce carte e se ti!
-eu nu traies, doar supravietuiesc!
-daca toate femeile dar avea dreptate ma intreb ce s-ar intampla cand doua femei ar avei opini diferite? Boom
-in timpul unui dus: 2% spalare 8% cantat 90% decizi importante.

Sper sa iti fie de ajutor ....si poate imi dai FUNDA. ♡♡♡♡♡

1 răspuns:
| Soryna2001 a răspuns:

Ştiu că totul e bine, da se poate şi mai bine, o să lupt mereu pentru tot ce îmi aparţine.

Si vei privi în ochii mei. Eşti liber să crezi şi să simţi ce vrei.

Nu-ţi dori niciodată perfecţiunea, există defecte dupa care alţii înnebunesc!

Poti sa fii si cel mai frumos baiat din lume dar daca nu stii sa te porti cu o fata. degeaba.

Înainte de a judeca viaţa mea sau caracterul meu, pune-te în locul meu, parcurge calea pe care am mers eu, trăieşte durerea mea, îndoielile mele, râsul meu! Parcurge anii ce i-am parcurs eu şi împiedică-te unde m-am împiedicat eu! Şi apoi ridică-te cum am făcut-o eu! Mă mai poţi judeca?! Fiecare are propria poveste!
Priveste-ma-n ochi sa-ntelegi sentimentele pe care nu stiu sa ti le spun.

Toate schimbarile, chiar si cele mai dorite, au melancolia lor. Caci ceea ce lasam in urma noastra, este o parte din noi. Noi trebuie sa fim in stare sa spunem unui capitol "adio" inainte de a incepe un altul.

Cand o usa se inchide, o alta se deschide; dar deseori ne uitam atat de mult la usa inchisa, incat nu o mai vedem pe cea care s-a deschis pentru noi.

Unii oameni plang, nu pentru ca sunt slabi, ci pentru ca au fost puternici prea mult timp.

Este intotdeauna greu sa renunti la ceea ce ai fi vrut sa pastrezi!

Nu conteaza cu ce te-ai imbracat. Zambetul se asorteaza cu orice.

Timpul trece. dar amintirile rămân!

Ce crezi ma k ma faci geloasa? Nu fraiere! Nu`mi pasa de ea! Ca oricum stiu ca sunt la inima ta! Asa k lasa vrajeala! Te pupa amica ta, Sa vada curva ta k tot eu sunt sefa.

Fac ce vreau, când vreau... când vreau, ce vreau...si ştiu ca nu-ti convine! happy