| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa slabesc cam 25-30 de Kg, care e metoda cea mai rapida? asi dorii un raspuns cat mai repede.

19 răspunsuri:
| Antrax a răspuns:

Operatzie.

| Andreeagen a răspuns:

Incearca diete si sport fara sport nu rezolvi mare lucru stiu o dieta bazata numai pe lichide mananci orice dar sa fie lichid am auzit ca da rezultate si alearga cel putin o h pe zi Cred ca o sa reusesti in modu asta Noroc...

| Jonsdottir a răspuns:

WoW straight face dar cate kg ai?

| FoXy a răspuns:

Wowstraight face cea mai rapida este aceea operatie foarte costisitoare. Dar prea mult vrei sa slabestistraight facear fi trebuit sa iti dai seama ca a sta in fata televizorului si mancand nu o sa iti aduca placeri.Si mai bine slabesti incet si bine dacat repede si prost.

| just4fun_8801 a răspuns:

Chiar daca tii un regim strict sau chiar daca pentru rezultate apelezi la steroizi/regenon/suplimente nutritive nu te ingrasi inapoi. Te ingrasi inapoi daca esti imbecil si cum ajungi la rezultatele dorite bagi in tine ca porcul (asa numitul efect bomerang). Operatiile nu te ajuta, dar daca vrei poti folosi o dieta ketogenica (slabesti in primele doua saptamani cam 4-10 kg sau mai mult depinde) combinata cu efort si fara elemente junk food in mancare.25-30 kg nu e mult dar slabesti in cam 2-3 sau mai multe luni.
Daca vrei o dieta la care slabesti cam 15 kg / luna :

dimineata 6 albusuri ou (fara galbenus!) + optional un plic l-carnitin
pranz - 100-150 g piept pui fiert / prajit
seara (ora 19-20 maxim) 100-200 g salata varza

Atentie foloseste ceva vitamine daca planuiesti sa tii acest regim!
Eu inainte de concurs am slabit cam 15 kg / luna cu el dar tu poti ajunge la rezultate mai bune depinde...

| annda a răspuns:

Mult sport si o dieta stricta.Iti recomand una in care iti calculezi toate caloriile pe care le mananci ar trebui sa ajungi la 600 calorii pe zi. Poti gasi pe google destule table in care gasesti toate produsele de care ai nevoie. Succes!

| Andra_6586 a răspuns:

O dieta timp de 2 saptamana cu spanac... te va ajuta sa slabesti 14 kg.bineinteles eu nu am reusit sa o tin.big grin dar iti urez bafta tiebig grin

| raskolnikov a răspuns:

Combinate cu un baietel bolnav de SIDA! te va ajuta in mod sigur.multumesk

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

6 ore pe zi sport, si mancare fara grasime.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu iti recomand sa te duci la un nutritionist, nr de kg pe care vrei sa il pierzi este foarte mare. Nu iti recomand pastile sau regimuri care poate nu sunt pentru tine si exista posibilitatea sa slabesti dar dupa sa te ingrasi si mai mult sau sa te imbolnavesti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Rapid? sa nu te gindesti la asa ceva! eu am 135 kg / 1.80 inaltime, am slabit intr-o luna 11 kg si nu imi este bine deloc! poti sa-mi trimiti un mesaj pentru mai multe detalii!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dieta pe care a tinut-o nicoleta luciu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai..nu stiu! si eu am 10 ani si am 28 de kg! vreau sa slabesc 3-4 kg cat mai repede...sunt prea grasa!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sport.incerca pilates sau taebowinkingBine, plus un regim stabilit de nutritionisthappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sportul e cel mai bun si un regim

| denyysa a răspuns:

Sport..regim si multa vointa

| jordan a răspuns:

As vrea sa slabesc vreo24 de kg da nu stiu cum nu stiu ce sa mananc. AJUTOR

| speed_7638 a răspuns:

Sport mult, mergi la o sala si foloseste un regim drastic, ai grija sa nu ti se faca rau, eu am slabit 10 kg in 7 zile dar nu am mancat aproape nimic si am mers 4-5ore pe zi la sala, vezi sa nu cumva sa iti vina ideea sa nu mananci deloc te imbolnavesti!