| Andrei_Mihai_1994_z29H a întrebat:

Vreau sa ştiu daca e bine sa fiu bisexual.Pe mine ma atrage o fata foarte mult dar şi un baiat.Credeți ca este un pacat.Am 17 ani

Răspuns Câştigător
| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Nu stiu daca este un pacat, din punct de vedere religios, nu este tocmai ok, dar faci ce vrei cu viata ta. Pentru tine nu ar trebui sa conteze ce spun oamenii, tu trebuie sa fii fericit si sa faci ceea ce simti, pana la urma ai doar o viata, de ce sa o triesti cum spun altii decat cum iti spune tie inima? Bafta! happy

4 răspunsuri:
| iSwag a răspuns:

Poate tu de fapt esti homosexual dar nu te impaci cu ideea si te pacalesti pe tine insuti ca-ti place si o fata.

Nu sunt sigur ca e bisexualitatea e pacat, dar nu recomand :* Hetero rulz.

Poti incerca in felul asta: Tine intr-o mana un morcov si in cealalta un covrig. Care te atrage mai tare?

| n1445 a răspuns:

Din punct de vedere religios este un pacat. Ideea e ca nu e chiar ok sa fii bisexual. Unde e barbatia ta? Scuza-ma daca sunt prea dura, dar e foarte scarbos sa intretii relatii cu o fata apoi cu un baiat sau cu amandoi odata. Gandeste-te la viitorul tau. Ce familie vei avea? Cum te vezi tu? Insurat sau maritat? Ce educatie le vei da copiilor tai?

| PsihopatX3 a răspuns:

Nu e vorba de păcat, dar la băieți bisexualitatea e scârboasă.

| Andrei_Mihai_1994_z29H explică:

Însurat normal dar eu cred ca trebuie sa incerci si lucruri noi