| AlexutzaAlexaAle a întrebat:

Vreau sa stiu daca un baiat ma place, iar voi vreau sa-mi spuneti c parerea dupa aceasta povestebig grinUMINICA i.am zis la o fata si ea a zis intregii parcari ca mie imi place de el(era o prietena buna...pana am vazut ca nu pot avea incredere in ea)... Apoi l.a intrebat daca vrea sa fie cu mine si el a zis NUSTIU...L.a tot sacait pana el a >zis-Daca ma place de ce nu ma intreaba ea daca vreau sa fiu cu ea, de ce te trimite pe tine? Iar miercuri am aflat ca e din alt oraa si ca pleaca uramatoarea zi...Am fost distrusa...Joi cand trebuia sa plece am iesit repede afara dar el plecase deja...Vineri i.am cerut l.a o prietena sa.i ceara pe facebook(pt ca e nu am facebook)nr. lui de tel si i l.a dat...El i.a zis sa.l sun insa n.am avut curaj...Afara fetele l.au sunat si le.a spus ca daca ele il intreaba daca vrea sa fie cu mine el zice NU dar daca il intreb eu zice DA...Asa ca l.am sunat si l.am intrebat...Iar el nu a zis nimik si a inchis....Mai tarziu l.am sunat a raspuns si a inchis...Ieri cand l.am sunat sa vad ce face l.am intrebat daca ma place si el a zis ca nu stie si ca o sa.mi zica raspunsul la vara cand vine apoi mi.a zis la sfarsit ca.i place de mn 43%...VOI CE CREDETI?

Răspuns Câştigător
| SergiuBoss11 a răspuns:

Nu poti place un om 43% 50% 60%winking, trist, dar daca e sa ne luam dupa mecanismul lui pe tine te place, 43%, da? poate pe alta fata place 43%, iar pe inca una 14% in total 100%.
Iti voi da un raspuns rautacios,dar cand un baiat zice nu stiu cand e vorba de o relatie, evident inseamna NU.
Oricum ai un fel dragut de a scrie, presupun ca esti simpatica vei gasi altii mult mai buni ca el.
Apropo, ai niste prietene bagacioase, probabil vor sa fie in centrul atentiei

1 răspuns:
| Dariusuu a răspuns:

Eu cred că e nehotărât.

De când dragostea se măsoară în procente?