| mishuzuchan a întrebat:

Vreau sa va intreb daca este normal ceva... eu iubesc mai mult muzica coreana animeurile sa am fata mai alba si nu stiu simt o atractie pentru asia si prietenii mei sunt ci totul diferiti eu sunt mai copilaroasa si ei sunt cu mult mai seriosi ca mine credeti ca e bine sa-mi fac griji de asta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu cred că trebuie să îți faci griji.
Eu una am trecut și de fapt, încă trec prin aceeași perioadă.Îmi plac coreenii și japonezii, mă uit la animeuri, ascult jrock/ kpop și citesc manga.
Am impresia că sunt și un pic mai mare ca tine ( eu având 18 ani)laughing așa că n-ai de ce să-ți faci griji.
Păstrează-ți copilăria și bucură-te de ea cât poți de mult.Cât despre prieteni, gusturile nu se discută.Nu trebuie să faci un lucru pentru că îl fac alții, ci pentru că tu simți că trebuie să-l faci sau pentru că te reprezintă!

| mishuzuchan explică (pentru anonim_4396):

Am 12 ani laughing si app sunt si eu ff sensibila uneori daca ma enervez plang deci nu stiu fata de atii parca sunt un bebelush ><

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu ai de ce!
Cum eu sunt mai sensibila,imi place accentul englezesc,filmele americane,am fata mai mereu imbujorata, asa esti tu copilaroasa, iti place muzica coreeana si ai fata alba.
Nu suntem toti la fel.Fiecare e diferit in felul lui happy

| Lunia a răspuns:

Si mie imi plac animele si muzica coreana happy si nu cred ca e nimic rau. cred ca e din cauza ca sunt diferiti de noi(coreana suna foarte bine in melodii )