| Lyndsey a întrebat:

Vreau sa vorbesc cu Justin Bieber.VA ROG DATI-MI NISTE MODALITATI.daca pe mess,dati-mi id-ul lui,daca la telefon,dati-mi numarul lui,daca pe twitter,dati-mi adresa... nu cred ca ma puteti ajuta,dar imi incerc si eu norocul, ca de obicei. funda pentru cine ma ajuta cu ceva din cele de mai sus.winking

7 răspunsuri:
| Dexaa a răspuns:

E imposibil sa vorbesti cu el pe messsenger sau la telefon. Crezi ca n-are altceva de facut? Si eu as vrea sa fiu pe Marte in momentu` asta, dar stii si tu zicala : pasarea malai viseaza.

| cammm a răspuns:

Adresa de Twitter http://twitter.com/justinbieber/ dar are si oameni care ii administreaza adresele, el fiind ocupat cu altceva;;)

| Lyndsey explică (pentru cammm):

Dar oare e chiar a lui? adica sa nu fie altcineva sa se de-a drept elhappy

| Lyndsey explică (pentru cammm):

Cum pot sa ii scriu? explica-mi te rog si iti dau funda /; x

| cammm a răspuns (pentru Lyndsey):

Normal ca e al lui. Cateaodata el doar vorbeste si cei care se ocupa de adresa scriu ce zice el. Ca sa vorbesti (in engleza, normal), trebuie sa iti faci cont pe twitter.

| Lyndsey explică (pentru cammm):

Mi-am facut dar nu stiu unde sa dau ca sa scriu. explica-mi tu te rog mult.happy

| cammm a răspuns (pentru Lyndsey):

Dai Follow sus acolo la el, si apoi ca sa raspunzi la ce zice el, dai Reply si scrii happy..sunt peste 2 de milioane de oameni in lista lui..asa ca e greu sa raspunda la toti happy