Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2777448intrebari
Ultimele intrebari
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
19 Oct
SATI 324.149AFISARI
169.099VIZITE
149.291V. UNICI
24 Iulie 2012
Lyndsey intreaba:

Vreau sa vorbesc cu Justin Bieber.VA ROG DATI-MI NISTE MODALITATI.daca pe mess,dati-mi id-ul lui,daca la telefon,dati-mi numarul lui,daca pe twitter,dati-mi adresa... nu cred ca ma puteti ajuta,dar imi incerc si eu norocul, ca de obicei. funda pentru cine ma ajuta cu ceva din cele de mai sus.winking

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • 7 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • 24 Iulie 2012 18:27
    Dexaa a răspuns:
    E imposibil sa vorbesti cu el pe messsenger sau la telefon. Crezi ca n-are altceva de facut? Si eu as vrea sa fiu pe Marte in momentu` asta, dar stii si tu zicala : pasarea malai viseaza.
  • 24 Iulie 2012 18:17
    cammm a răspuns:
    Adresa de Twitter http://twitter.com/justinbieber/ dar are si oameni care ii administreaza adresele, el fiind ocupat cu altceva;;)
    24 Iulie 2012 18:31
    Lyndsey explică (pentru cammm):
    Dar oare e chiar a lui? adica sa nu fie altcineva sa se de-a drept elhappy
    24 Iulie 2012 18:33
    Cum pot sa ii scriu? explica-mi te rog si iti dau funda /; x
    24 Iulie 2012 19:10
    cammm a răspuns (pentru Lyndsey):
    Normal ca e al lui. Cateaodata el doar vorbeste si cei care se ocupa de adresa scriu ce zice el. Ca sa vorbesti (in engleza, normal), trebuie sa iti faci cont pe twitter.
    24 Iulie 2012 19:12
    Mi-am facut dar nu stiu unde sa dau ca sa scriu. explica-mi tu te rog mult.happy
    24 Iulie 2012 19:17
    cammm a răspuns (pentru Lyndsey):
    Dai Follow sus acolo la el, si apoi ca sa raspunzi la ce zice el, dai Reply si scrii happy..sunt peste 2 de milioane de oameni in lista lui..asa ca e greu sa raspunda la toti happy
    - Ascunde conversatia (5 răspunsuri)