| oareux a întrebat:

Vreau she eu niste melodii triste, de dragoste, uitare etc.Care merg cantate la chitara sau care ar suna bine daca as incerca big grin. Melodii gen Dan Balan- Despre tine cant; Bullet - A fost odata; etc...Plss Help sa fie cat mai triste si nu prea grele :X

Răspuns Câştigător
| ceco a răspuns:

Voltaj - vara trecuta

7 răspunsuri:
| marrr a răspuns:

Florin Chilian-Zece
Florin Chilian-Chiar daca
Bosquito-Doua maini
Celine Dion-Because you loved me
Cascada-Everytime we touch(slow)
Melodiile astea sunt cele care imi plac mie love strucklove struck. sper ca si tie sa-ti placa:*

| marrr a răspuns:

De ce apare ca raspuns anonim din moment ce este raspunsul meu?waiting

| Iubesc Limonada a răspuns:

Keri Hilson-Energylove struck
right here waiting for you- richard marx love struck
Tokio Hotel- World behind my wall love struck
Celine Dion-My heart will go on love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... Karma - Sa-nserat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anne mari-te astept sa vi http://www.trilulilu.ro/heciu/44c933447bef2a :(:-