| Mariaa a întrebat:

Vreau si eu cateva statusuri pentru fetele fitoase care sunt geloase love struck
[Dau fundoi love struck]

Răspuns Câştigător
| Cautraspuns a răspuns:

Ce-ai patit papusa de te uiti urat? Ai ceva cu mine sau e doar teama de sine ca sunt mai buna ca tine?laughing

Tin langa mine doar pe cine iubesc, de restul ma folosescwinking

Nu vreau sa fiu ca nimeni, Nu fac ce mi se impune. E foarte simplu stii, E doar felul meu de a fi!

Ea e ca aerul dar te lasa fara respiratsie. Blonda,/bruneta ochi albastrii, sursa ta de inspiratsie!

Educata de destin.Simt mult si arat putin!

Poate privirea ta discreta si zambetul dulce, Poate corpul sau alcoolul din sange :X

Draga mea nu ma privi cu ura`! Te iubeste dar eu sunt mai buna`winking!

Ce crezi tu...Conteaza mai putin pentru Mine! Oricum fac Tot ce Imi vine...Nu urmaresc chiar sa va displac, dar refuz mereu sa va fac p plac`!; x

Si Tine Minte, O Fata Loveste Prin Fapte, Nu Prin Cuvinte

Femeia Cand Isi Propune Ceva... Poate Traversa Fundul Marii Cu Tigara Aprinsa In Gura!

Femeia perfecta e plictisitoare iar barbatul perfect nu exista!

O femeie frumoasa este ca un ziar bun. admiratorii ii fac publicitate!

Trebuie Sa Te Pricepi Sa Fii Zeitza }{ Dar Totdeauna Cu Gratie

Luxul Tine De Bani }{ Elegantza Tine De Educatie

Cand se uita o femeie la tine, sa fii mai fericita decat atunci cand se uita un barbat

Sunt o bucurie pentru cei care ma plac... si o preocupare pentru cei ce ma invidiaza

Sper ca iti ajungbig grin

53 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt geloasa si nu cred. osatepot sa te mai iubesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce-ai patit papusa de te uiti urat? Ai ceva cu mine sau e doar teama de sine ca sunt mai buna ca tine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai baiete unde te duci la curve toata nuoapte zici ca te duci la servici si tu te plimbi cu alte gagici?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt geluoasa si nu cred ca-s mai trai daca te pierd nu vad alfel an vieata mea mai bine mor dec sa re stiu cu altcineva:X:X:X:X:X:X:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti proasta ca de cate ori team trimis ai zis ca nu ie bune du-te si nu mai cere status daca vrei sati trimit scrie tu nca sunt bune ale mele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mersul ei de scena… Te baga in dilema… Vorbeste ca O profesoara… cu un cuvant te baga`n Boala… pozeaza pozitii proprii… iar voi TARFELOR da-ti Copy!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt dulce ca bomboana ca asa m-a facut mama

hai sa impartim lumea:luna mie, stele tie, oceanul mie, dar mai bine totul tie su uh mie.

nu iubi un blonD ca e vagabont, iubeste un brunet ca saruta cu talent:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

•Are o aura ce te-atrage • Stie ca o placi • De-aia nu te lasa-n pace • E atat de tacuta • Misterul iti provoaca o privire pierduta •

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti betonlaughing

| madalina_2793 a răspuns:

Multe ar vrea, dar nu au darul sa intreaca originalulbig grin
figuri si iar figuri...cu ele ma mentin
Ptr tine nu pot fi decat...o imagine reflectata in oglinda, nu ma poti atinge, nu ma poti simti, nu ma poti iubi hee hee)
nu mai sunt cum eram...acum zambesc...atunci plangeam
Sunt o bucurie pentru. cei care ma plac, o preocupare pentru cei care ma invidiaza laughing!
Am intentzii bune, pe bune, n`ai tu idei cate cuvinte frumoase pot spune! Am nevoie de 1 minut ca sa-ti stric seara si de doua ca sa te fac sa-ti iei viata
Faptul că eu exist dovedeşte că lumea n-are nici un sens
Invata sa iubesti cand inima ti'e franta
Daca eu sunt subiect de barfa atunci tu esti doar o tarfa! tu impotriva mea, eu mereu deasupra ta laughing
Vii pleci mi'e tot una, o sa fie altu'n locul tau intotdeaunatongue
O Zi pierd, 2 castig. Nu Mie Nici calD Nu Mie Nici Frig CaD Si maiNe Ma RiDicc
Fiecare pierdere ma face mai victorioasa, fiecare tradare ma face mai tare, fiecare barfa, ma face mai importanta
Nu CuNoSc iMpOsiBilul, Tot cE sE iNtAmPla acum' E doar uN mOtiV iN pLuS pEnTrU a LuPta Sa Fiu' Mai Sus
Intai priveste si studiaza, o fata ca mine nu se copiaza, SE APRECIAZA
Nu numai ca vreau sa fiu iubita, vreau sa se spuna ca sunt iubita
Nu te tine sa te`ndragostesti de minelaughing
Nu are nici un rost sa privesti in urma
Nu-s saraca, nici bogata, sunt la fel ca si orice fata
Unele persoane merita tratate cu spatele altele cu fundu`
Te crezi in stare sa ma poti judeca?! Ok, incearca Dar mai intai ia ca obiect de studiu persoana ta si pe urma vedem care pe care
Am multe defecte in fata ZDRENTELOR ce se cred perfecte
Imi place sa pun toti baietii pe jar si mai stiu ca fundul meu n-are rival.lumea vede ca-s impresii dar macar am cu ce.
'Imi va fi dor,imi va fi rece,dar timpul nu va vindeca, DOAR VA TRECE
Sunt un diavol cu suflet de inger Sunt o flacara cu inima de gheata Sunt intunericul care precede lumina Sunt tot ceea ce-ti doresti, ceea ce privesti, DAR NU POTI AVEA laughing
Ce visezi, ce gandesti,eu sunt cea ce iti doresti. ochii tai spun ceva eu sunt cea ce tu ai vrea
O privire inocenta ascunde multe mistere si fura multe inimi
Vrei sa fi stilata? Accept Respect dar n-ai clasa si exagerezi. meditezi, incerci sa ma copiezi. Fraierele invidioase va dau un sfat! ADMIRATI SI COPIATI
Esti un inger in viata mea, sunt un demon in viata ta
Talentata,aranjata,imbracata cum se poarta rasfatata si stilata, figuranta, unicata

sper ca tziam fost de folos

fundita?big grin

| madalina_2793 a răspuns:

Multe ar vrea, dar nu au darul sa intreaca originalulbig grin
figuri si iar figuri...cu ele ma mentin
Ptr tine nu pot fi decat...o imagine reflectata in oglinda, nu ma poti atinge, nu ma poti simti, nu ma poti iubi hee hee)
nu mai sunt cum eram...acum zambesc...atunci plangeam
Sunt o bucurie pentru. cei care ma plac, o preocupare pentru cei care ma invidiaza laughing!
Am intentzii bune, pe bune, n`ai tu idei cate cuvinte frumoase pot spune! Am nevoie de 1 minut ca sa-ti stric seara si de doua ca sa te fac sa-ti iei viata
Faptul că eu exist dovedeşte că lumea n-are nici un sens
Invata sa iubesti cand inima ti'e franta
Daca eu sunt subiect de barfa atunci tu esti doar o tarfa! tu impotriva mea, eu mereu deasupra ta laughing
Vii pleci mi'e tot una, o sa fie altu'n locul tau intotdeaunatongue
O Zi pierd, 2 castig. Nu Mie Nici calD Nu Mie Nici Frig CaD Si maiNe Ma RiDicc
Fiecare pierdere ma face mai victorioasa, fiecare tradare ma face mai tare, fiecare barfa, ma face mai importanta
Nu CuNoSc iMpOsiBilul, Tot cE sE iNtAmPla acum' E doar uN mOtiV iN pLuS pEnTrU a LuPta Sa Fiu' Mai Sus
Intai priveste si studiaza, o fata ca mine nu se copiaza, SE APRECIAZA
Nu numai ca vreau sa fiu iubita, vreau sa se spuna ca sunt iubita
Nu te tine sa te`ndragostesti de minelaughing
Nu are nici un rost sa privesti in urma
Nu-s saraca, nici bogata, sunt la fel ca si orice fata
Unele persoane merita tratate cu spatele altele cu fundu`
Te crezi in stare sa ma poti judeca?! Ok, incearca Dar mai intai ia ca obiect de studiu persoana ta si pe urma vedem care pe care
Am multe defecte in fata ZDRENTELOR ce se cred perfecte
Imi place sa pun toti baietii pe jar si mai stiu ca fundul meu n-are rival.lumea vede ca-s impresii dar macar am cu ce.
'Imi va fi dor,imi va fi rece,dar timpul nu va vindeca, DOAR VA TRECE
Sunt un diavol cu suflet de inger Sunt o flacara cu inima de gheata Sunt intunericul care precede lumina Sunt tot ceea ce-ti doresti, ceea ce privesti, DAR NU POTI AVEA laughing
Ce visezi, ce gandesti,eu sunt cea ce iti doresti. ochii tai spun ceva eu sunt cea ce tu ai vrea
O privire inocenta ascunde multe mistere si fura multe inimi
Vrei sa fi stilata? Accept Respect dar n-ai clasa si exagerezi. meditezi, incerci sa ma copiezi. Fraierele invidioase va dau un sfat! ADMIRATI SI COPIATI
Esti un inger in viata mea, sunt un demon in viata ta
Talentata,aranjata,imbracata cum se poarta rasfatata si stilata, figuranta, unicata

sper ca tziam fost de folos

| alinutza62 a răspuns:

Ea e ca aerul dar te lasa fara respiratsie. Blonda,/bruneta ochi albastrii, sursa ta de inspiratsie!

| dianusik2012 a răspuns:

Nu vreau sa fiu ca nimeni, Nu fac ce mi se impune. E foarte simplu stii, E doar felul meu de a fi!

| lora93 a răspuns:

Stiu ce vrei sa faci dar mai bine lasa ...eu zic nu te baga ca ai sa cazi in plasa... eu nu stiu sa iubesc doar sa sa amagescwinking

| lora93 a răspuns:

Nu stiu daca ti-ai dat seama dar ti-a cam scazut jrajealawinking insa te pot ajuta iti dau un pic di amea

| lora93 a răspuns:

Sunt O Fata Cu Tupeu Si Fac Numai Ce Vreau Eu Sant O Fata Rasfatata Dulce Rau Si Unicata :X :X love struck

| lora93 a răspuns:

EU sunt fetita ta din vis Eucata la Paris Stilul meu e unicat de Chanell sponsorizat - - - - - - - M-am nascut in ciuda ta sa suferi in urma mea cand vorbesc tu sa taci ca oricum n-ai ce sa-mi faci - - - - - - - Par FItoasa Dar La Toate Le Dau clasa Scuzami Talentul Dar asta Imi E Defectul - - star - - - - - - - Nu Sunt Proasta Ma Prefac Vreau Sa Vad Ce Ai In Cap - - - - - - - love struck

| lora93 a răspuns:

Astept un mail daca iti plac :X:*

| anita_2612 a răspuns:

Ea e ca aerul dar te lasa fara respiratsie.Bruneta, ochi albastrii, sursa ta de inspiratsie!hee hee

| cici_3425 a răspuns:

Scz dar asta caut si eu

| sweeet a răspuns:

Decat sa ma bat cu "tine"happy
Mai bine il cedez...sad
Sh cand o sa vada cum esti:d
O sa-l recuperezlove strucklove strucklove struck

| ßarbierooz a răspuns:

Nu stiu...asta am mai pus si eu intrebarea:-poh go on)

| raluka_7631 a răspuns:

Nu esti decat o TARFA penala. N'ai stiut ca nu ori ce parasuta zboara?