Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2799313intrebari
Kurtmann
Ultimele intrebari
Cadouri USB - USBmania
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
21 Noi
SATI 266.592AFISARI
143.450VIZITE
129.309V. UNICI
28 Ianuarie 2011
Anonim intreaba:

Vreau si eu niste descrieri despre viata, prietenie si iubire pentru poze la hi5 :X

Mersii :*:*:X

Funda pentru cele mai multe happy

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • 2 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • 28 Ianuarie 2011 13:26
    Ɔнσcʝσℓαтɛ a răspuns:
    Cauta pe www.statusuri.ro gasesti foarte multe;)
  • 28 Ianuarie 2011 13:30
    Adee_5051 a răspuns:
    1.hmmm. ai parfumul meu in bluza ta, si stilul meu in mintea ta.vei cauta privirea mea in fiekre EA din viata ta
    2.Tine-ma aproape.pentru ca s-ar putea intr-o zi sa realizezi ca ai pierdut un diamant.in timp ce tu erai ocupata sa colectionezi pietricele.
    3.M`ai vanduth`cand ai avut`Ocazia`. Io`NU te vand` . te dau degeabawinking
    4.imi place vrajala ta,dar sa nu intelegi gresit!daca ti-am zambit nu inseamna ca m-ai prostit"
    5.Nu mai e Ea!Fetitza ce tacea!Astazi iti spun PA,ieri poate imi pasa
    6.te uiti la ea,dar ma vezi pe mine! o atingi pe ea,dar ma simti pe mine! ma vrei pe mine,dar te multumesti cu ea! niciuna ca mine, 1000 ca ea.
    7.Elegant,dar ce e dincolo de fata asta.stiu doar cei pe care i'am facut sa planga'n viata asta.
    8.Frumusetea nu se masoara prin volum;o singura floare pune in evidenta un copac mare;o singura stea confera armonie imensitatii cerului intunecat!
    9.~sa ma schimbi cu altcineva nu poti.la mine iubesti tot ce la ea nu suportzi~love struck:X
    10.M-a avut si M-a pierdut.Acum ma vrea nu se mai poate.Oricare va fi ea v-a purta Amprenta mea
    11.Stiu sa iubesc stiu sa ranesc.nu te juca stii bine ca pot trisa.
    12.Pentru fiecare 60 de sec. in care stai suparat, pierzi un minut din viata frumoasa pe care nimeni nu ti-o poate da inapoi asa ca invata si tu sa fii fericit si sa zambesti
    13.E atat de dulce.Prin felul in care te seduce.E unica.E speciala.Nu e ca o stea.E chiar o stea!Ce te lumineaza cum vrea ea:*
    14.Numai dupa invidia altora iti poti da seama de propria ta valoare
    15.Fiecare cadere ma face mai puternica fiecare tradare ma face mai tare . fiecare barfa ma face mai importanta winking
    16.Pata pe care o lasa o singura minciuna nu poate fi stearsa de o suta de vorbe adevarate
    17.Adevarata personalitate a unui om este redata de felul in care trateaza o persoana care nu-i poate oferi nimic in schimb!
    18.90% din arta de a trai consta in a te intelege cu cei pe care nu-i poti suferi!
    19.cand Ma Privesti Ce Regreti Mai Mult? Sansele Pe kre le-ai Avut Sau Faptul ca M`ai ...