| TVD13 a întrebat:

Vreau si eu niste jocuri cu masini de descarcatbig grin
Dau fundita~!:*

8 răspunsuri:
| YONTU a răspuns:

Incearca NFS World (aparut in 2012). Eu il am deja si e misto! Daca il vrei contacteaza-ma pe sef_yontu si iti dau direct instalareaFUNDA

| VioConstantin a răspuns:

FlatOut(sunt mai multe parti),NFS(la fel,mai multe parti),Driver San Francisco,Driver, Split/Second, Toca, Dirt, TestDrive. sunt multe. nici nu imi mai aduc aminte, funda?

| Preason a răspuns:

Wheelman

| MisterToast a răspuns (pentru YONTU):

2010.

| YONTU a răspuns (pentru MisterToast):

Greseala si de fapt asa e 2010

| YONTU a răspuns (pentru YONTU):

...(aparut in 2010)...

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Unul super pe care il tot joc dupa NFS e Race07 E aparut in 2007 si nu ii trebuie multe resurse desi grafica e super si poti juca cu masini touring(ca de strada doar cu aerodinamica imbunatatita) poti juca cu formula BMW ca si formula 1 doar mai mica cu formula 3000 ultima treapta inainte de formula 1 (chiar si in realitate) poti incerca radical ca la 24 Ore de la LeMans poti incerca cu o masina sport britanica etc.Is foarte multe nu necesita resurse multe deloc(am calucaltor slab si merge perfect) si e foarte distractiv. Poti concura, poti concucara singur, doar ca sa-ti bati propriul timp etc.tongue

| xXDanielTomaCristianXx a răspuns (pentru YONTU):

NFS WORLD nu a aparut in 2012 a aparut in 2010