| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu niste metine pvp misto big grin in afara de hemoragie tongue
Cel mai tare primeste funda

21 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

BlacknightMt2 sau Metin Dinamik!

| NighTy a răspuns:

Pai unu tare ar fi hammermt2 500k pv king2 in shop rinata e facut pentru PVP daca il vr da-mi add la jeff_daniel98 daca se poate si fundabig grinbig grin

| AlExFr3Sh a răspuns:

Http://www.metin2tq.eu/index.php?s=profil e cel mai tare mt pvp... abia sa redeschis deci nu-s prea multi playeri si nu o sa ai problema cu seturile si astea;) numele meu e BlEssMe SI Al3xIsFr3Sh...ne vedem pe metin si mai aduna si u

| AlExFr3Sh a răspuns (pentru AlExFr3Sh):

Azi de la 7 la 9 e mentenanta se face mai tare big grin din cate stiu am alt nume acum,, Fr3Sh4Ev3r

| qpDarkD a răspuns:

Hammer ii pvp da restul ce nu stiti ce inseamna pvp vai ce prosti sunteti

| parazitu_8805 a răspuns:

Http://topofgames.com/Metin2/ alege si mai sunt site-uri

| MrGreen a răspuns:

Alea din top majoritatea sunt fake... straight face si vreau unu fain pvp big grin (fara hamachi)

| Florin8245 a răspuns:

Eu as zice WolfMetin2 retea"Wolf2*6 si pwass 123 website si mc:5.76.0.250 serve 100% online acu ma joc eu pe el

| VaLyTzZA a răspuns:

Ce pot sa zic Hammer mt2 e frummoos ca e doar pvp 100% tot ce ai vrea la un metin pvp uita-te si vedem si cu funditiawinking

| infusion a răspuns:

Aici ai registeru:http://anonyymu-metin2.no-ip.org/register/
Downloadezi Abesgaara v3, 7
Si pui in MC.txt asta:anonyymu-metin2.no-ip.org

| EusebiuBoss a răspuns:

1.Metin1 gx
2.Metin2 mania
3.Metin2 gth
4.Metin2 guabina
5.Metin2 Apollo
6.Metin2 BlackNight
7.Metin2 epic
8.Metin2 Adventure
9.Metin2 Lunaris
10.Metin2 mijaci
Funda plz

| Ingerash_2258 a răspuns:

Hammer

| mimibossul999 a răspuns:

Andrei nu te lu dupa alti si nu juca mt2 hammer ca e pentru copii de 10 ani ce dracu e prea usor

| Bogdan_Husti_1986 a răspuns:

Http://metin.tdlgaming.com/ asta e cel mai tare...

| Damian_7949 a răspuns:

Metin2hammer mi se pare sau metin2 mondial imi plac foarte mult dar si Arena este misto dar si metin PvP

| Damian_7949 a răspuns:

Metin2Arena metin2hammer metin2Mondial

| Iuliaax a răspuns:

Vreau şi eu site-ul la hemoragiesad

| sound4tech a răspuns:

Astro Metin2
Metin2 Terra
Sensei Mt2
Funda?

| john12 a răspuns:

Http://site.tiber-mt2.fr/index.php man asta e cel mai tare metin...te da cu lvl 1 dar te duci la cetateanul turmentat si iti da lvl 95 all skill P si bani multi

| Bogdan_Husti_1986 a răspuns (pentru john12):

Cum fac cont:d:d:d