| kid_3961 a întrebat:

Vreau si eu niste status (nu conteaza de care)... mai noi daca se poate happy va rog mult. funda :*

Răspuns Câştigător
| ahahhah a răspuns:

Si mai ai zambet in poze doar cand e pus in photoshop

Am sufletul prea amar sa mai schitez macar un zambet ca tot ce mi-a mai ramas e un gol imens in suflet

Nu a fost nimeni care sa ma asculte si am inghitit in sec, decat sa inghit insulte

Aceeasi tovarasi schimbati de timp ii vad la fiecare pas dar din tot ce ne lega inainte doar un salut a mai ramas

Ce vrei? Sa-ti spun ca te vreau? Ca te iubesc? Ca nu am mai vrut pe nimeni asa cum te vreau pe tine? Sa-ti spun ca langa tine am fost fericita? Sa-ti spun ca doar in bratele tale am descoperit ce inseamna sa visezi?

Uneori ma intreb unde esti ce mai faci...cu cine te intalnesti, cu ce cuvinte as putea mai usor sa iti spun ca mie foarte dor.

Stii ce? M-am saturat ca eu sa fiu mereu cea care face totul ca sa fie bine

Ai plans pe umarul meu, ti-ai sters lacrimile, te-am facut sa zambesti... a insemnat ceva pentru tine? Nimic!

Nu conteaza ca te indepartezi de mine azi, maine iti voi lipsi...

Cand te astepti mai putin ...primesti lovitura de gratie de la cine ai iubit mereu.

Ma intreb oare, de acum incolo ce se va intampla cu mine, cu tine, cu noi...Mai conteaza?

Sunt mai triste statusurile happy

3 răspunsuri:
| Sonny a răspuns:

Te apleci, daca te rog? laughing ( asta daca esti baiat )

| Mazgalici16 a răspuns:

Uite intra aici http://sweety-things.weebly.com/ sunt cele mai tari status`uri;;)