| Celldweller a întrebat:

Vreau si eu o compunere despre vacanta de vara pls!

Răspuns Câştigător
| mihaelaa18 a răspuns:

Buna,lunile de scoala trec mai repede decat mi-am imaginat,si astept cu nerabdare ultima zi de scoala.Voi fi bucuroasa ca am scapat de teme,teste,referate si multe altele. Dupa ce voi lua vacanta voi merge la bunici la tara,loc unde ma simt cel mai bine,ador sa stau sa citesc sau sa desenez la umbra teiului din gradina bunicilor,sa fac plaja,sa ma distrez cu prietenii pe care ii am acolo,in general vacantele la bunici sunt cele mai frumoase. Dupa ce voi sta ceva timp la bunici voi merge la mare impreuna cu familia mea, unde abia astept sa fac o baie in apa marii si sa ma bronzez, sa ma relaxez pentru anul scolar nou care va veni.Restul zilelor care imi mai raman din vacanta ma voi bucura de ele alaturi de prietenii mei,de iesiri in parc, de stat seara tarziu afara si multe altele. Sper sa am o vacanta de vara asa cum mi-am dorit si sper sa nu se termine asa de repede, abia o astept.
Cam asta a fost ideea meabatting eyelashes

3 răspunsuri:
| bianca9422 a răspuns:

Pe site nu se fac teme

| minnieee a răspuns:

Scrie si tu cat de mult ai asteptat-o,ce ai de gand sa faci,unde vrei sa mergi,ce planuri ai, cu ce prieteni iti vei petrece vacanta, ca nu iti doresti sa se termine etc.