| CяﻵsŁﻵηε a întrebat:

Vreau si eu site'uri cu jocuri de downloadat, chiar si cu mai multe nivele, cum ar fi site'ul www.myplaycity.com, dar sa nu fie cu virusi:)
la cel mai frumos dau funda:x.

3 răspunsuri:
| Mishee a răspuns:

Buna Crystyna:)
Uite, poti downloada jocuri cate vrei de pe site-urile www.arcadetown.com www.bigfish.com si www.Iwin.com
Mai este un joc frumos pe nume IMVU dar e alt gen:) Iti faci cont si il downloadezi de pe www.imvu.com
Sper ca am ajutat :-*

| andreea_9338 a răspuns:

My play city nu e cu virusi ca si eu downloadez jocuri de acolo si nu am nici un virus

sigur daca ai antivirus