| Beibyyyyy :-x a întrebat:

Vreau si eu statusuri de genul:

Degeaba vei avea... ce a trecut prin mana meawinking

sau:

si sa mOr de n-a fost DraGoste la PriMa veDere!

Funda+voturilove struck

Răspuns Câştigător
| nobody_9468 a răspuns:

Beibyyyy nu stiu daca sunt pe gustul tau, dar eu sunt amabila si-ti dauhee hee.
E genu de fata care te vrea... Dar nu are nevoie de tine!
Te uiti la ultima poza si ai zambit, si strangi din dinti...Esti acelasi copil, dar ai uitat cum e sa simti. happy
Inainte sa ma nasc mamei i s`a ghicit in carti ca va face o fata ce va umbla cu vagabonzi`:X Va` fuma si se va droga`, dar nu printre golanismug toata viata se va gandi doar la barbati, sex si bani.
intr-un pahar murdar vreau sa torn. sa`mi spal sufletul vulgar si iar sa torn... imi e sete de tine, imi e somn da` nu vreau sa dorm...
Focul de ieri aproape qua s`a stins. insa traiesc, rezist,... asa cum ti-am promis
o vezi cum pleaca cu ochii goi. tu prea mandru s-o opresti crezand ca vine inapoi.
imi zici ca sunt tentatsie, cand iti fwti tarfele nu` simti vre0 sensatzie. cand esti cu ea m` visezi p` mine, ai putea s` ma ai, dar nu` t` tine
Ce vrei sa-ti spun: minciuni agreabile sau adevaruri dure?
Nu-mi pasa ce cred ceilalti despre ceea ce fac, dar îmi pasa foarte mult de ceea ce cred eu despre ceea ce fac. Asta înseamna caracterwinking.
În ochii cui? Am spus-o deja, dar înfrunt ridicolul de a mai spune-o o data: în ochii copilului care am fost candva.
Si cred ca zâmbetele pot sfida oricewinking
Vreau sa ma intorc in timp cand imi suna telefonul si stiam ca esti tu
Las'o sa cada, sa se raneasca, sa planga, sa simta ca traieste! Caci sti mai bine ca toti... ea, intr'un sfarsit, mereu zambeste!
Pornesc La Drum Razand. Obsedata De Un Gand. Nu Ma Vei Vedea Niciodata Renuntand.
. si o sa te agatze cu un cliseu... cum ca semeni cu iubitu` ei din liceu laughing
Ne ridiCam obSedate de un ganD... N`ai sa ne veZi vreodata`H renuntZand!
Esti raspunzator pentru cum se-mbraca.Motivul pentru care ar iesi noaptea pe strada. Tu influentezi felul in care se poarta.Fiindca tot ce face e pentru ca tie sa-ti placa!
• Vocabularul perverst contine destule p*le. Pe care sa le bagi in destui si destule.
• Arzi de nerabdare cand apar, daca tot arzi, arzi de tot macar!smug
• Vrei sa pari naiva, emotiva, nu e ra Ca nimeni nu`si da seama ce se`asunde`n kpu` taw Esti exact cum trebuie sa fi, asa cum iti convine, AI stilu` ta de`a amagii, numai dintr`o privire! [batting eyelashes]"
• yO Te prOvOc sa luam fOc! Sa ne simTim ca`n rai, chiar daca`i draq la mijlOk!
• 8. Principii fara sens. oameni ciudati.multzi artisti corupti sau mult prea versatzi.nu mai ai cu ce sa ma uimesti.am simtit orice senzatie in viata mea.nu ma poti impresiona.winking

Bafta.

4 răspunsuri:
| Ayumha a răspuns:

Intra pe www.statusuri.ro si gasesti toate genurile :D fundoiul?

| DaftPunk a răspuns:

Incearca: Cu ce`am eu in minte pot sa`jung si presedinte.
P. S.(e inventata de mine).

| Jalnic a răspuns:

Poti fi mai clar/a? Nu inteleg ce vrei de fapt. Vrei texte pe care sa le pui la status sau ce?

| ❤°º•★CiuCalAtaAeraTA[:X]★•º° ❤ a răspuns:

Heyhappy

O vezi cum pleaca cu ochii goi. tu prea mandru sa o oprestihappy Crezand ca vine inapoi.

Obișnuiește`te cu faptul că nu vei avea ce îţi doreşti!

#. Zambeste! Tu esti tot ce am mai bun! [love struck]. #

♥... ●. O vezi acum, se poarta, vorbeste la fel ca tine Fii sigur ca peste-un timp va fi altul tot ca tinehappy.
• Uneori amintirile trebuiesc pastrate • Insa cei mai multi se feresc sa faca asta.

"•Va fi bine!winking Daca vreodata in viata te vei intreba. De ce traiesti? Un tainic glas iti va raspunde : sa lupti, sa speri si sa iubesti! `.:X

Numai e o copila, dar daca te uiti in ochii ei, aceasta fata isi va gasi mereu drumul pe care sa mearga!

• Mereu cu zambetul pe buze • Nu se streseaza • Nu prea o intereseaza ce urmeaza •

Toti avem probleme • Conteaza cum le facem fata • Nu le da prea multa importanta • N`ai decat o viata •

• Esti locu'n care intotdeauna m-am intors • Tu ma aduci la normal cand sunt intoarsa pe dos •

• Peste toate trecem cu capul Suslove struck • Ne avem una pe alta si asta`i mai Presus •

• Si cautai • CAutai • Te uitai in stanga • In dreapta • El nu era • Lacrimile nu se opreau • Dar acum? • De ce te prefaci ca nu-l mai placi? • Cand fardul ti s`a uscat pe obraz?

Fundytsa?happy