Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2799518intrebari
Cupio.ro
Ultimele intrebari
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
22 Noi
SATI 305.200AFISARI
157.133VIZITE
138.394V. UNICI
11 Martie 2012
mihaitza87 intreaba:

Vreau si eu statusuri despre brunete frumoase si smechere.funda!

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • Raspuns castigator
    11 Martie 2012 23:26
    Barbiiiiie a răspuns:

Poate candva o sa te strang de mana,sa-ti spun : orice s`ar intampla…ramanem impreuna Zambetul tau a ramas…Doar o simpla amintire…Ai plecat si ai lasat…Gustul amar al despartirii

In mare taina te-am iubit mereu la tine m-am gandit iar cand vei fi mai fericit adu-ti aminte ca ai chinuit un suflet bun ce te-a iubit -

Eu te iubesc tu ma iubesti dar despartirea noastra nu va dura mult deoarece unu langa altu la bine si la greu eu spun te iubesc……….tu spui te iubesc Ranile din dragoste se vindeca foarte greu si sunt foarte dureroase

Sa razi cand inima iti plange,sa lupti cand crezi ca nu mai poti invinge. sa ai curajul sa spui da, sa ai curajul sa spui nu si intotdeauna sa ai curajul sa fi tu

Iubeste caci iubind vei invata sa suferi si suferind vei invata ce e bun pentru. tine

Niciodata in viata ta sa nu arati unei persoane cat de mult o iubesti…

E greu sa mergi pe culmea vietii cu inima pustie, e greu sa suferi in tacere si nimeni sa nu stie.

Nu dispera cind soarta te apasa si nici nu plinge de-al tau destin caci dupa un chin viata-i mai frumoasa cum dupa ploaie ceru-i mai senin…

Azi esti orbit de fericire si ai uitat ca cineva traieste doar pentru tine. Dar maine vei cadea dintre nori si vei privi in urma… ma vei vedea acolo si vei sti ce inseamna regretul.

Invata sa invingi lacrima cu un zambet chiar si atunci cand doare.

Am invatat sa visez…Dar in acelasi timp invat sa-mi tin ochii deschisi…Realitatea nu este asa frumoasa cum vreau eu …Dar o accept asa cum este…

E atat de frig … lacrimile mi-au inghetat si nu mai pot sa zambesc . traiesc un vis demult apus si nu-mi mai revin la viata

Te simti rau atunci cand tu iubesti pe cineva si stii ca el nu te iubeste pe tine ci pe altcineva…te simti singur

Viata poate fi inteleasa doar privind in urma ,dar poate fi traita doar privind inainteCel mai rau fel in care simti absenta cuiva este sa stai langa el si sa stii ca nu va fi niciodata al ...

• 1 răspuns RSS raspunsuri)