| Ls a întrebat:

Vreau si eu statusuri ura si razbunare:X
[funsitsaa]

Răspuns Câştigător
| Girl a răspuns:

Http://annamarya15.wordpress.com...blog`u meu; x

:*>:D

9 răspunsuri:
| LoveJames a răspuns:

*va veni timpul cand o sa vorbim din nou, eu o sa rad de multe iar tie o sa iti para rau
*Ceea Ce esti Tu, eu Pot fi Oricand, Dar ce Sunt Eu, tu Nu Vei putea Fi Niciodata
*cand am fost cu tine m-am simtit bine acum ca ai plecat ma simt minunat
*cand m-ai avut.nu m-ai vrut.si cand nu ma ai.ma vrei.
*CaRaCtErUl tAu nAsHpEt ma InSpIrA Sa`ti dAu jEt
*baieti ca tine gasesc si in recycle bin dar fete ca mine nici pe google
*Sa Nu creZi ca nu sunt in sTare sa tZin paSuL kHu tine
Sa Nu KreZi ca inDiFeRentZa Ta ma poate scHimBa.
Eu Nu sunt` REA sunt doar Cha sHji` tine`
*nu stiu cum sa-ti explic. dar vorbele tale. NU ma ating"/
*Te crezi in stare sa ma poti judeca? Incearca… dar mai intai fa o analiza avand ca subiect de studiu persoana ta
*Ma uit la 'el' si nu`mi pasa. Poate ar fi fost altfel daca ar fi stiut sa ma iubeasca
*zambetul inocent de pe fata mea sterge zambetul fals de pe fata ta
*fata de ceilalti esti mai aparte si`ti voi intinde mana doar ca sa te dau la o parte
*are impresia ca eu stau sa il astept... dar de fapt eu ma indepartez incet...se uita atent.ma priveste cu regret,, asupra mea numai are nici un efect
*unii pot sa uite ce ai facut pentru ei... ce le-ai spus... dar niciodata ce i`ai facut sa simta
*"Razbunarea cea mai crunta este cand dusmanul tau e silit sa recunoasca ca TU esti mai bun si el e mai rau!
**Unii oameni cred gresit ca opusul dragostei este ura, cand de fapt este
indiferenta! "
*Este treaba Mea Pe cine iubesc.Este treaba mea cu Cine Vorbesk.Crede-ma,Nu ma Intereseaza Ce vrei sa-mi Spui nu Prea Conteaza
*"Vezi tu scumpo, o fi stat si cu tine...stiu...stiu si ca poate a ars`o cu altele. Dar el are o fata.si pentru el, fetita lui e cea mai importanta.

| Birdy a răspuns:

Uite cum sa jignesti fara sa injuri:
→ Imi vine sa iti sparg dintii, dar de ce sa te fac sa arati mai bine?~

→ Orice asemanare dintre tine si o fiinta umana este pura intamplare!~

→ Esti mereu asa de prost sau azi e o ocazie speciala?~

→ Ce parere ai despre specia mea umana?~

→ Maicata a avut copii care au trait?~

→ Parintii tai te-au rugat vreodata sa fugi de acasa?~

→ Scoate-ti masca de pe fata, nu crezi ca e cam devreme pentru Halloween?~

→ Daca a-si avea o fata ca a ta, mi-asi da in judecata parintii!~

→ Continua sa vorbesti, poate ai sa spui si tu vreodata ceva interesant!~

→ Nu-i asa ca iubesti natura, in ciuda ceea ce ti-a facut tie?~

→ Nu incerca sa gandesti, ti-ar putea imprastia creierul!~

→ Esti cunoscut ca un miracol al umorului. Cand vei fi tu haios, va fi un miracol!~

→ Esti dovada vie ca o persoana poate trai fara creier!~

→ Esti asa de scund, ca daca incepe sa ploua tu vei fi mereu ultimul care afla.~

→ Uite 1000 de lei. Suna-ti toti prietenii si sa imi dai restul`!~

→ Cum de esti aici? Credeam ca la Zoo inchide noaptea!~

| Shake a răspuns:

Nu incerka sa ma schimbi ~nai sa reusesti ~ mai bine incearca sa te obisnuiesti [:X]

*Este treaba Mea Pe cine iubesc.Este treaba mea cu Cine Vorbesk.Crede-ma,Nu ma Intereseaza Ce vrei sa-mi Spui nu Prea Conteaza

*"Vezi tu scumpo, o fi stat si cu tine...stiu...stiu si ca poate a ars`o cu altele. Dar el are o fata.si pentru el, fetita lui e cea mai importanta.

*O singura privire; Si e de ajuns ca ea sa devina; O dureroasa amintire

* Nu ma crezi in stare? nici O problema.Nu ma cred nici eO. da` fereshte`te de ziua in care O sa prind tupeu

*""Poate intr'o zi ai sa vezi...ca n-ai stiut sa ma apreciezi.si vei vrea sa te intorci la mine. dar atunci am sa fiu prea departe de tine

*sunt fata de pus in rama nu ca orice panarama

**si uite asa. special pentru tine.ca sa vezi ca mi-e mult mai bine fara tine langa mine

*nu stiu cum sa-ti explic. dar vorbele tale. NU ma ating"/

*Te crezi in stare sa ma poti judeca? Incearca… dar mai intai fa o analiza avand ca subiect de studiu persoana ta

*Ma uit la 'el' si nu`mi pasa. Poate ar fi fost altfel daca ar fi stiut sa ma iubeasca

*zambetul inocent de pe fata mea sterge zambetul fals de pe fata ta

*fata de ceilalti esti mai aparte si`ti voi intinde mana doar ca sa te dau la o parte

*are impresia ca eu stau sa il astept... dar de fapt eu ma indepartez incet...se uita atent.ma priveste cu regret,, asupra mea numai are nici un efect

*unii pot sa uite ce ai facut pentru ei... ce le-ai spus... dar niciodata ce i`ai facut sa simta

*"Razbunarea cea mai crunta este cand dusmanul tau e silit sa recunoasca ca TU esti mai bun si el e mai rau!

**Unii oameni cred gresit ca opusul dragostei este ura, cand de fapt este

indiferenta! "

*de cate ori ma vei privi cu ura si manie de atatea ori iti voi zambi cu multa simpatie

**uiTa`te atent nu insistent priveste dAr nu aTinge tE pot respinge! viseaza. doreste! Dar In realitate Nu Ma Poti AtIngE!

*. Ma inVidieZi'. InceaRca Sa fII maI buN daca potZs'. Nu iti plAce' cum ma imbRac.Nu te uiTa'. Te deraNjeaZa limBaju meU.Nu ma AsculTa fraiere'

*ma urasti?~problema ta!~ma copiezi? haa.nu'mi ajungi la picioare! ma iubesti? si eu pe tine!~un sfat?~nu te lua de viata meah! te-am amagit?~scuze!~te-am jignit?~bv mie!

*va veni timpul cand o sa vorbim din nou, eu o sa rad de multe iar tie o sa iti para rau

*Ceea Ce esti Tu, eu Pot fi Oricand, Dar ce Sunt Eu, tu Nu Vei putea Fi Niciodata

*cand am fost cu tine m-am simtit bine acum ca ai plecat ma simt minunat

*cand m-ai avut.nu m-ai vrut.si cand nu ma ai.ma vrei.

*CaRaCtErUl tAu nAsHpEt ma InSpIrA Sa`ti dAu jEt

*baieti ca tine gasesc si in recycle bin dar fete ca mine nici pe google

*Sa Nu creZi ca nu sunt in sTare sa tZin paSuL kHu tine

Sa Nu KreZi ca inDiFeRentZa Ta ma poate scHimBa.

Eu Nu sunt` REA sunt doar Cha sHji` tine`

| Daniels89 a răspuns:

Hmm,de astazi o sa fiu mai rau, prim-ul buzz primit aiurea rezulta un mare IGNORE, partea simpla iar partea complicata cred ca nu ai vrea sa o sti!

| Niculaescu_Florina_Laura_1995 a răspuns:

Sa nu crezi ca ma poti schimba...asta este stiu ca ai vrea sa fii ca mine, sunt rolul pe care tu nu poti sa-l interpretezi!tongue

| DeeaBlondysh a răspuns:

Sper sa iti placa asta smug
Iti fac cadou un Red Bull, asa.o sa te duci la dracu zburand! :devil)

| Anaalex520 a răspuns:

Stiu ca sunt multe si poate nu e ceea ce cauti, dar fa-ti timp sa le citesti pe toate! kiss

1.Esti un oarecare, care cauta parcare!

2. Daca spun ''PA'' nu inseamna ca plec!

3.Stii? Vad viata ca pe un joc.Sunt pasionata mereu de primul loc.

4.Ma exprim sa intelegi mesajul! Eu nu-s m*-ta sa cenzurez in fata ta limbajul!

5. Vrei sa ma schimbi? Schimba-te tu primul! Tu esti doar personajul eu fac tot filmul.kiss

6.Sunt inofensiva.Dar gandul meu e criminal!

7.Si cateodata pur si simplu nu pot sa tac!

8.Sa iert`? poate`! Sa uit? Niciodata!

http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-2016.html

| adrianaioanated a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute

| raduconstantin11 a răspuns:

Eu am găsit statusuri pe
https://mstatusuri.cabanova.com/

Sper sa te ajute