| GameFace a întrebat:

Vreau statusuri de dragoste pentru noi indragostiti

Răspuns Câştigător
| Addeeee a răspuns:

Mintea spune că n`ar vrea. inimioara spune da!

Te iubesc şi ştii de ce? Pentru că eşti persoana care îmi dă puterea să respir cand simt că mă astup, şi tot tu eşti persoana care mă învaţa să lupt!

Tu o sa fi prioritatea mea...indiferent de ce se va intampla!♥ :-x

Undeva între toate râsetele, certurile şi convorbirile noastre lungi am reuşit să mă îndrăgostesc.

♥ O parte din mine va rămâne mereu îndrăgostită de tine.

Eşti singura fiinţă, ce rănile le-a vindecat, iubirea ta pentru mine, este cel mai mare leac.

Tu esti cel mai bun medicament! big hug

Ceea ce-ti scriu acum nu sunt cuvinte, sunt bucati de suflet si minte, caci dragostea nu se scrie se simte…

Funda?:X

1 răspuns:
| Bibi_1645 a răspuns:

Serios?! Altceva, o cafea? frustrated