| MrsDraguttza a întrebat:

Vreausi eu un nume strain de baiat, dar sa fie scurt, gen kiryu zero sau kurosaki ichigo
Si un nume de familie pentru Yuki

Vreau sa fac un roman de dragoste dar nu am gasit nbiste nume pentru personajele principale
Am deja toata povestea in minte ( intr-o seara in care nu puteam sa dorm am inceput sa imi imaginez o poveste, side 6 luni o tot continui : si acum m-am decis sa o scriu )

Deci va rog din tot sufletu daca puteti ajutati-ma!

4 răspunsuri:
| TheBiban a răspuns:

Auzi... da-mi pe pm un ID de mess si te ajut, daca vrei cu nume, personaje, cu tot.

| MrsDraguttza explică (pentru TheBiban):

Ligia_ema

Multumesc ca nu iti bati joc

| alexionut14 a răspuns:

Vasile, gheorghe si pentru fata vasilica, verginica, nume de familie... cocotaru, vacagrasa, betmen(pe romaneste)

| Arikirinmotoka a răspuns:

Nume de familie pentru yuki poate sa fie
''Souma'' sau ''Cross''.