| AdinaPatricia a întrebat:

Vreu si eu niste jocuri pentru tableta de intemeiat familii, sau ceva de genu, jocuri care mimeaza viata reala( fara Sims sau Virtual families, le stiu) Funda!

1 răspuns:
| Futhakari a răspuns:

Din pacate nu sunt jocuri gen familie sau sa intemeiezi una. Sunt doar shootere, Aventura sau Actiune cu o poveste care mai de care mai palpitanta si care te prinde instantaneu.Si daca tot asta doresti asteapta sa vina momentu si apoi poti sa te bucuri si sa treci nivel de nivel happy.