| TriD3nt a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste jocuri faine in afara de metin cs minecraft dau fundita

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Hey! Hearthstone, Need for speed World,Gta IV,Gta V,Skyrim, Mount and Blade warband sau with fire and sword, cabal, league of legends, Gta Sa (cam vechi dar inca merge), Drakensang Online (seamana totusi cu metin...).
Eu unul joc League of Legends de 2 ani incoace...mi se pare ca pune accent pe munca in echipa dar nu acesta este motivul pentru care il joc. Motivul ar fi ca nu conteaza cati bani bagi in joc, toti au sanse egale spre deosebire de alte jocuri in care daca ai bagat bani adevarati atunci esti mare barosan si nu te mai bate nimeni.
Bafta!

| syd2 a răspuns (pentru RainmakerX):

Hey, m-am jucat si eu LoL 7 luni la rand insa tot la Dota 2 am ramas joc deja de 2 ani in ea insa insa pot sa spun ca in ea comunitatea e cu mult mai rea ca in LoL in deosebi rusii, sint si normali insa majoritatea injura si trebuie sa te certi cu ei, de aceea dau cautare la meci doar in europa.
M-am jucat in League si pot sa spun ca imi place mai tare ca dota insa cand am ajuns sa joc la ranked imi era foarte greu si prietenii mei m-au invitat inapoi in dota, daca vorbim de lol atunci care este eroul/eroii tai preferati? Ai mei sunt, Zed, Master Yi, Le Blanc, Rengar, Swain.

| RainmakerX a răspuns (pentru syd2):

Iti spun in mesaj.

6 răspunsuri:
| raMLesS a răspuns:

Need for speed World, Need for speer Most Wanted, GTA San Andreas, Gta V dacă te ţine pc-ul, Gta IV, League Of Legends, Dota2, Warcraft III, Warcraft III Frozen Throne, Counter-Strike joci pe servere HNS.
Cam atât.

| syd2 a răspuns:

Dota 2, e din Steam si e gratis si e online e ca si League of Legends doar ca mai bun.

| MrsVamp a răspuns:

League of Legends, jocul meu preferat

| RainmakerX a răspuns (pentru MrsVamp):

Al tuturor! smug (aproape...)