| XxAndreiMasterxX a întrebat:

Ziceti-mi si mie un sv metin2 privat cu otel de la lv 68 in magazin si cu nimfa. sau uu unde cresti repede maxim inro saptamana lv 100

19 răspunsuri:
| XxAndreiMasterxX explică:

Pai incearca metin2 united e privat si iti da start de la lv 30 si cal de lv 21

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va rog ziceti si mie un metin2 privat care intr-o zi fac lv 100 cu otel +9 la maga si batle +9

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ziceti-mi si mie un mt2 cu king sau otel la magazin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci, intra pe metin2 united!
Sau da'ca vrei un metin privat care faci bani repede si lvl repede zic eu incearca "Blacknight-Mt2"scrie pe google metin2 blacknight! Mie unul imi place! Dar vezi ca nu are otel king! Dar in schimb are ceva care pe metin2 ro nu gasesti! Are RIB +9 care costa 100k si FMS+9 care costa 100k! Eu iti recomand metin2 BLACKNIGHT! Ca e mai smecher da'ca vrei te si cresc ca am un WARRIOR de lv 83 si un SURA de lv 83 si un NINJA de lv 80! Dar da'ca intri eu te cresc cu WARRIOR ca ii mai puternic si am bonusuri bune pe el am OTEL+9 si SIRUS+9 pe mine si alte chestii! Npc pentru.metinurile care ti-le-am zis! NPC

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-as recomanda metin2 united

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ironju avea tot ce vrei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

:)) jucatima www.metin2gammer.com iti da lvl 93 din prima arme lagendare in magazin ...bani iti da din prima de te saturi :)):))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mars toti prosti cu metinurile voastre luati http://shadow-mt2.de/ asta-i metin2 nu are king si otel al shop dar faci rost usor de ele e cel mai bun metin2 din cate cunosc:X

| cavaleri a răspuns:

Uite fra aici metinuri extremMT2 intr-o zi faci lvr 120 am lvr max si sunt arme improvizate si king si arcuri de 120 cu atacu 4000

| spectra3000 a răspuns:

Metein2united sv: avalon k acela nu e cu mall

| GoXx a răspuns:

Sal intrati pe timi mt2 este ff tare sv pvm cu ga, gm prietenosi, multe eventuri. Eu ma numesc Natsu, va astept pe sv.

| xxdanielxx a răspuns:

Nume Server:TheBest M2

Owner:[OWN]ZoNe
Server Statusnline!
MC:thebestm2.zapto.org

Rate
Experienta:300%
Yang:500%
Obiecte:300%
Fierar:Este normal(aveti buturuga si bless)

Timp Online:20/24
Buguri Rezolvate:Nare Buguri!
Regat:Albastru de preferat

Forum:
Site:http://thebestm2.zapto.org
Client & Luncher:nu avem client deocamdata de aceea vam dat mc de preferat folositi un client care vede toate armele noi si armurile noi.de ex: http://www.megaupload.com/?d=31P0S6VZ

Hamachi:TheBest-Metin2;Metin2-TheBest2...
Parola Hamachi:123456
Descriere server: pvm-pvp ;lvl 127 maxim arme noi ;armuri noi;accesorii noi;mobi noi;

| alexsmecher2 a răspuns:

Epicmt2.zapto.org in cateva ore faci lv 100 tot 0 yang in magazine
king2 king2 in mag otel tot +9 arme epice de toate. FUNDAAAAa

| cristinelboss a răspuns:

EU zic Hammermt2

| rolidilau6 a răspuns:

Poi am eu un metin tarreeee
E metin2 yoneis uite site:http://www.metinyoneis.com/index.php?git=is_buy&id=49010

| k7000 a răspuns (pentru rolidilau6):

Imi ziceti si mie un metin dau funda

| serenutza a răspuns:

Joci si tu metin 2 privat? eu nu stiu am vrut sa ma loghez da nu ma lasa eu joc metin 2 ro

| Robytza560 a răspuns:

Metin2Vamos.....Eu am facut in 3 zile 121 happy