| anonim_4396 a întrebat:

Zicetimi toate cuvintele care le stiti, sa inceapa cu "P" si sa fie din 6 litere. de exmplu "pasare", cele mai multe cuvinte primesc funda happy

Răspuns Câştigător
| RitaDeluxxxe a răspuns:

Pacani, pacher, paciui, pacile, paisac, paispe, pajure, pajuri, pajima, paivan, pahaie, pagubi, pagina, pafuga, padela, pacura, pacuin, paclis, pacait, pabata, pacali, pacesi, pacfon, pachet, pacila, pacioc, pacila, pacli, paclos, pactol....cred ca sunt destule...si toate sunt 100% valabile

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inca nu sunt destule, si vreau cuvinte folosite des.

| SabinaAndreea a răspuns:

happy Cred ca ar trebui sa fii atent si la gramatica tongue,, ziceti-mi"

| anonim_4396 explică (pentru SabinaAndreea):

Am observat, dar eram pe telefon si imi era lene. serios chiar ma gandeam ca se va trezi cineva sa bage de vina big grin

| RallucaEllena a răspuns:

Picnic,pistol,pantof,pisica,penare,perusi,portar,pensie,produs,pepene,plouat,pastor.