| MestecGuma a întrebat:

Zilele astea imi fac un vlog si nu stiu cum sa fac primul clip. Stiu ca pentru inceput trebuie sa ma prezint dar nu stiu in ce fel, cum.
Idei?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vezi tu, vlog ul il faci cand ai ceva de spus. daca tu nici nu stii sa te prezinti si nu ai nici cea mai mica urma de imaginatie ce te mai chinui cu vlogul ala?

| Someoneeene a răspuns:

Sorry, nu o sa tina, daca de la inceput nu stii ce sa zici, iti irosesti timpul. Pentru asa veva trebuie sa ai talent, sa ai mii de idei happy #sorrynotsorry