| ItsMatrix a întrebat:

Am cont paypal cu regiunea pe Statele Unite si am cativa dolari acolo. Cum fac sa ii transfer pe un card din Romania?
Daca vreau sa bag cardul nu ma lasa. Nu stiu ce numere trebuie acolo. Funda

Răspuns Câştigător
| RareşTPUro a răspuns:

Tu cand dai sa scoti banii, intri in Withdraw selectezi "Withdraw funds to your bank account"? Adica pentru bancile din Statele Unite? Gresit. Acea optiune e numai pentru cei care au cardul de credit de la o banca din U.S. Daca ai cardul de credit la o banca aflata in Romania, trebuie sa selectezi "Withdraw funds to your card". Iti va lua un comision de 8-9 lei.

Pai daca ai datele cardului (acela de 16 cifre de pe fata cardului si acela de 3 cifre de pe spatele cardului) in contul paypal si selectezi a doua optiune de la "Withdraw" iti va vira banii pe card intr-o zi sau doua.

| ItsMatrix explică (pentru RareşTPUro):

Nu am asa ceva. Decat Withdraw money

| RareşTPUro a răspuns (pentru ItsMatrix):

Acolo trebuie sa dai click. http://prntscr.com/6o79dg