| anonim_4396 a întrebat:

Am cumparat un pont la pariuri de la un tip de pe facebook cu 50 lei prin paysafe. Meciul nu a iesit si mia dat block.imi pot recupera banii daca ma duc la politie?

13 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Iti sugerez sa nu te duci, pentru ca risti sa te faci de ras. Ceea ce ai ''cumparat'' tu e un pont, ai spus-o chiar tu, nimic ilegal aici. Ti s-a oferit o informatie care SE PRESUPUNEA ca ar fi trebuit sa fie sigura, fara a exista o CERTITUDINE. E o lectie de viata pe care ai invatat-o. Fii fericit! Te-a costat doar 50 de lei. Data viitoare vei stii sa iti verifici sursele mai binehappy.

| misterioaѕa a răspuns:

Mama! rolling on the floor laughing
Scuze! Nu ma pot abtine laughing

| ImpotrivaSistemului a răspuns:

Nu, lasă-te de pariuri...

| neutrino a răspuns:

Nu, pentru ca a fost dorinta ta!

| mont a răspuns:

Cred ca rad politistii daca ai merge cu o asa reclamatie. Nu ai ce face.

| FatUglyVirgin a răspuns:

Logic ca nu, gandeste si tu putin inainte sa faci asa lucrulaughing

| marin81 a răspuns:

Tu ai crezut ca tipul ala ti-a vandut tie pontul nu a folosit el informatia happy Banii s-au cam dus/ Totusi poti merge pana la politie sa depui o plangere penala, dar,,,

| Marius925990 a răspuns (pentru marin81):

Treaba e ca nu am
Nimic nici numar de telefon, fb e fals. poate politia sa il gaseasca dupa ip sau cv de genu?

| marin81 a răspuns (pentru Marius925990):

In cazul asta eu zic sa treci mai departe si va fi o lectie invatata pe viitor

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru Marius925990):

Da politisti sunt hackeri vor urmari o persoana dupa ip fiindca tu i-ai dat 50 lei pentru un pont

| KodrutZ a răspuns (pentru Marius925990):

Pentru 50 RON? Tu esti pro... de fapt stai ca esti, tocmai i-ai dat unui necunoscut 50 RON pentru nimic.

| Neverrrrrr a răspuns:

Nu vei recupera cei 50 lei,iti spun sigur,mai intai, e periu, si tu ai pierdut:,, meciul nu a iesit'', asta ar spune si el.Chiar si asa daca aude ca ai dat bani lu unu pe pont la pariuri ce crezi co sa zica?

| PaulMPIC a răspuns:

Presupun ca pagina se nume PARIUL TAU nu? multi au patit-o pe baza lui posteaza ponturi si spune ca sunt win 100 % si cand pierde spune ca nu exista meciuri 100% win laughing