| anonim_4396 a întrebat:

Am o moneda morgan silver dollar 1883 S. Stare buna, as dori sa stiu cat costa si unde as putea sa o vand

3 răspunsuri:
| KraddyQ a răspuns:

Daca e in stare buna poti lua pe ea in jur de 40$

| Florin_Niculae_1981 a răspuns:

Da-mi o poza cu moneda(ambele fete) pe florin.marius.n@gmail.com si este posibil sa o cumpar eu.

| Paicu_Andrei_1996 a răspuns:

Buna. Ai putea sa incerci sa o vinzi pe unul din site-urile: olx sau tocmai. In legatura cu valoare poate sa ea poate sa coste de la 20$ pana la 800$ depinde cum arata. Oricum cel mai mic pret e 20$ daca e destul de stearsa. Daca poti pune o fotografie cu ea ar fi mai bine.